Metro Exodus Enhanced Edition ma datę premiery

Metro Exodus Enhanced Edition ma datę premiery

Graczy, którzy zagłębili się w postapokaliptyczny scenariusz serii Metro, jest całkiem sporo. Przygody Artema, który stara się przetrwać po straszliwej wojnie nuklearnej, która zamieniła jego ojczyznę w pustkowie, służą przedstawieniu świata opisanego przez Glukhovsky'ego w powieści Metro 2033. Zmutowane stwory, ekstremalne sytuacje, brutalne walki i nieustanna walka o przetrwanie to wytyczne epickiej przygody, która towarzyszy Artemowi przez kilka gier, w tym Metro 2033Metro Last Light i Metro Exodus. Wszystkie te gry zostały bardzo dobrze przyjęte przez fanów gatunku pierwszoosobowych strzelanin i istnieje nawet zremasterowana wersja dwóch pierwszych, która sprzedała się w ponad 1,5 miliona egzemplarzy: Metro Redux.

Jako najnowsza gra z serii, Metro Exodus również otrzyma trochę uwagi, i nadejdzie w postaci nowej edycji. Metro Exodus Enhanced Edition pojawi się 6 maja na PC, a wszyscy ci, którzy posiadają oryginalną grę będą mogli otrzymać ją za darmo. Jednak nie wszyscy ci gracze będą mogli cieszyć się niesamowitą grafiką nowej wersji. Wymagania systemowe do gry Metro Exodus Enhanced Edition są dość wysokie, a ray tracing jest koniecznością, a nie opcją. Dlatego też, jeśli nie posiadasz potężnej karty graficznej, będziesz musiał pozostać przy starej wersji.

 

metro exodus

 

Dzięki Metro Exodus Enhanced Edition, Twoje save'y ze starej wersji zostaną przeniesione do nowej, ale jeśli zdecydujesz się zagrać w grę od nowa, możliwe będzie również odblokowanie określonych rozdziałów gry dzięki nowym funkcjom.

 

 

Gorąco polecamy odwiedzenie naszej porównywarki i zakupienie Metro Exodus w najlepszej cenie przed premierą Edycji Rozszerzonej, aby później móc ją zaktualizować za darmo. Będzie ona dostępna w kilku sklepach, a mianowicie Epic Games, Steam, Windows Store i GOG.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

19.58zł
Metro Exodus
Metro Exodus
Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare