Instant Gaming EU
 
 

Metal Slug Tactics ukaże się jesienią

Metal Slug Tactics ukaże się jesienią

Ukochana seria powraca wraz z Metal Slug Tactics, a od 10 czerwca na Steam Next Fest pojawi się wyjątkowe demo. Wydawca Dotemu i deweloper Leikir Studio ogłosili, że Metal Slug Tactics, adaptacja kultowej serii gier typu run-and-gun Metal Slug, zostanie wydana jesienią. Metal Slug Tactics został ogłoszony na 2021 Summer Game Fest i początkowo miał zostać wydany w 2022 roku. Wkrótce jednak Dotemu ogłosiło, że Metal Slug Tactics został opóźniony do 2023 roku i od tego czasu nie było żadnych wieści.

 

 

Oto szansa, aby uzyskać przewagę nad akcją. Przed oficjalną premierą fani mogą poprowadzić swoje oddziały do bitwy, grając w pierwsze demo Metal Slug Tactics. Ta wyjątkowa okazja jest dostępna przez ograniczony czas na PC od 10 do 17 czerwca podczas Steam Next Fest. Demo, któremu towarzyszy ekscytujący zwiastun rozgrywki, przedstawia gwiazdy serii Marco, Eri, Fio i Tarma w akcji, prezentując wymagające i szybkie kampanie misji w grze. Fani nie powinni przegapić tej ekscytującej zapowiedzi.

W Metal Slug Tactics każdy mecz rozpoczyna się od strategicznej budowy oddziału z ukochanej obsady wojowników Metal Slug, z których każdy uzbrojony jest w unikalny sprzęt. Jako gracz zmierzysz się z niesławnymi wrogami serii w bitwach, które sprawdzą twoją intuicję i skuteczność. Przetrwanie strzelanin z wrogami niższej rangi doprowadzi do decydujących bitew z bossami, takimi jak wystrzeliwujący pociski okręt wojenny ujawniony w zwiastunie. Te ogromne zagrożenia staną między tobą a twoim marszem do nowych, głębszych obszarów za liniami wroga.

Korzystaj z klasycznych broniMetal Slug, wykorzystując drzewka umiejętności, przewagi i system adrenaliny, który napędza ataki z supermocami, aby przechytrzyć i zniszczyć charakterystyczne flanki złoczyńców z serii. Akcji towarzyszy oryginalna ścieżka dźwiękowa z muzyką Tee Lopesa, kompozytora Sonic Mania, Berserk Boy, Sonic Superstars, Penny's Big Breakaway i innych.

Wydawca Dotemu zasłynął z wydawania klasycznych serii dla nowego pokolenia. Było odpowiedzialne za Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge i Streets of Rage 4, dwie niezwykle urocze gry beat 'em up, które ożywiły gatunek dzięki odświeżonemu stylowi i kultowej rozgrywce.

Metal Slug Tactics ukaże się jesienią na PC, Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S i Xbox One. Jeśli chcesz zobaczyć gwiazdy serii w taktycznej rozgrywce z elementami roguelike, sprawdź naszą porównywarkę najtańszych kluczy najtańszych kluczy do Metal Slug Tactics do i zabezpiecz swoją kopię gry.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare