Instant Gaming EU
 
 

MechWarrior 5 ukaże się na wielu platformach z funkcją crossplay

MechWarrior 5 ukaże się na wielu platformach z funkcją crossplay

Ekskluzywność Epic Games Store dobiega końca dla MechWarrior 5: Mercenaries, a Piranha Games jest gotowa do wydania gry na kilku platformach. 27 maja to data, która została wybrana na wydanie gry na Xbox One, Xbox Series X/S oraz PC poprzez GOG i Steam. Jednak cały ten rok w EGS był całkiem przydatny dla dewelopera, ponieważ było to wystarczająco dużo czasu, aby włączyć do gry wiele nowych funkcji. Dlatego też, jeśli chcesz zagłębić się w niestabilny teatr wojny Sfery Wewnętrznej jako najemny pilot gigantycznego mecha, wkrótce będziesz miał dostęp do gry, która jest znacznie bardziej kompletna niż jej pierwotna wersja.

Gra MechWarrior 5: Mercenaries została w ciągu ostatniego roku dość mocno ulepszona dzięki szerokiej gamie funkcji, które znacznie usprawniają rozgrywkę, w tym ponownie zbalansowane misje i nowy początek kampanii, ale pełnej premierze gry w tym miesiącu towarzyszyć będzie również jej pierwsze rozszerzenie, Heroes of the Inner Sphere. To DLC doda nowe mechy, warianty mechów, bohaterów, broń, strefy wojenne i wiele więcej do MechWarrior 5, a także nowy tryb kariery. Pozwoli to graczom na znacznie wyższy poziom personalizacji ich mechów, a także zapewni więcej opcji taktycznych w walce.

 

 

Jeśli jesteś już doświadczonym pilotem najemników w MechWarrior 5: Mercenaries i obawiasz się, że baza graczy w grze zostanie rozproszona pomiędzy kilka platform, możesz odrzucić swoje obawy. Gra będzie wyposażona w funkcję crossplay, gdy będzie już dostępna na wielu platformach, więc będziesz mógł dzielić zabawę z maksymalnie czterema innymi graczami w trybie kooperacji, bez względu na to, na jakiej platformie grają i czy posiadają DLC, czy nie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare