Pierwszym DLC MechWarrior 5 było dodanie większej ilości treści

Pierwszym DLC MechWarrior 5 było dodanie większej ilości treści

Gra planszowa od FASA corporation Battletech była inspiracją dla wielu gier. Są one podzielone głównie na dwa gatunki. Podczas gdy Battletech od Harebrained Schemes daje Ci pełną kontrolę nad firmą najemników i rzuca Ci wyzwanie w strategicznych bitwach turowych, Piranha Games podjął zupełnie inne podejście do licencji w MechWarrior 5: Mercenaries pozwalając Ci siedzieć w kokpicie ogromnego battlemecha i pilotować go w ekscytujących walkach z perspektywy pierwszej osoby. Akcja gry MechWarrior 5: Mercenaries osadzona jest w końcowym etapie trzeciej wojny o sukcesję, podąża za historią najemnika, który ma za zadanie przywrócić jednostkę najemnika ze skraju zniknięcia do dawnej świetności. W kampanii będziesz przyjmować kontrakty z różnych frakcji w Sferze Wewnętrznej, gdy zbliża się Inwazja Klanu z 3049.

 

 

MechWarrior 5 to gra z dużą ilością battlemechów do pilotowania i dostosowywania, z ustawieniami jakie wybierzesz. MechWarrior 5 jest to trudna gra, w której umiejętności pilotowania i strzelania są znacznie ważniejsze niż tonaż Mecha. Gra została wydana w grudniu i od tego czasu wielu graczy stara się rozwijać jako przywódcy najemników. Aby rozszerzyć zawartość w MechWarrior 5, Piranha Games ogłosiło wydanie DLC Heroes of the Inner Sphere. Jego uruchomienie zaplanowano na czerwiec, ale wydaje się, że programiści zdecydowali się załączyć ulepszony tryb kariery do DLC i nie będzie on gotowy na czas.

Jest mało prawdopodobne, abyśmy wypuścili DLC z ulepszonym trybem kariery w pierwszej połowie tego roku. Zapewniamy, że zespół ciężko pracuje, tworząc jeszcze bardziej ekspansywny tryb kariery, z jeszcze większą liczbą mechów, broni, sprzętu, misji, biomów i niektórych niespodzianek, które mamy nadzieję, że się Wam spodobają.

Chociaż opóźnienie jest zdecydowanie niepożądane, dodanie większej ilości treści powinno wystarczyć, aby zrekompensować to graczom MechWarrior 5. DLC Heroes of the Inner Sphere będzie zawierać nowe funkcje, w tym nowy tryb kariery z 5 różnymi ścieżkami rozwoju dla Twojej postaci, rozszerzoną mapę Inner Sphere z większą ilością stref wojennych, przemysłowych ośrodków i linii zadań, 7 fabularnych Hero Questów, 7 nowych podwozi i mnóstwo nowego sprzętu i broni, aby dostosować Mechy.

 

 

Jedynym minusem wszystkich tych dodatków jest to, że nie została potwierdzona data premiery DLC Heroes of the Inner Sphere, więc jeśli grasz już w Mechwarrior 5: Mercenaries , będziesz musiał dłużej trzymać się podstawowej zawartości.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare