Mass Effect: Legendary Edition ma datę premiery

Mass Effect: Legendary Edition ma datę premiery

Bez względu na to, czy jesteś fanem gier RPG, czy nie, na pewno słyszałeś o serii Mass Effect. Przygodowa gra science-fiction z komandorem Shepardem w roli głównej cieszy się sporą popularnością. Oryginalna trylogia łączy w sobie mechanikę trzecioosobowej strzelaniny i gry fabularnej, dostarczając niesamowitych wrażeń z epicką fabułą, która opowiada o dążeniach Sheparda do ocalenia Drogi Mlecznej przed zniszczeniem przez obcą rasę znaną jako Żniwiarze. Oczywiście fabuła gier z serii Mass Effect jest o wiele bardziej złożona i stanowi dobry przykład sposobu opowiadania historii, który sprawił, że BioWare jest od lat uznanym deweloperem.

Pierwsze trzy gry z serii Mass Effect koncentrują się na historii Sheparda, ale czwarta, Mass Effect Andromeda, zawierała środowisko otwartego świata i zupełnie nową historię, która nie do końca przekonała fanów serii. Mass Effect Trilogy, kompilacja, która zawierała oryginalne gry Mass Effect, Mass Effect 2 i Mass Effect 3 została wydana w 2008 roku, ale Electronic Arts ogłosiło kilka miesięcy temu nową kompilację o nazwie Mass Effect: Legendary Edition, która będzie zawierała zremasterowane wersje gier z oryginalnej trylogii. Wszyscy fani Mass Effect z niecierpliwością czekali na więcej informacji o Mass Effect: Legendary Edition od momentu jej ogłoszenia, ale dopiero wczoraj mogliśmy rzucić okiem na gameplay i poznać datę premiery.

 

 

Mass Effect: Legendary Edition pojawi się 14 maja na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Będzie można w nią grać na Xbox Series X/S oraz PlayStation 5 poprzez wsteczną kompatybilność. Wraz ze zremasterowaną wersją oryginalnych gier, będzie zawierać szereg ulepszeń rozgrywki, a także wszystkie wydane do tej pory DLC oraz wsparcie dla HDR i rozdzielczości do 4K.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare