Kinguin sept campaign COM + BG
 
 
 
 

Dowiedz się o wszystkich nowościach w Mass Effect: Legendary Edition

Dowiedz się o wszystkich nowościach w Mass Effect: Legendary Edition
7 kwi 2021, 13:00

Już tylko trochę ponad miesiąc do premiery Mass Effect: Legendary Edition, a BioWare poświęciło czas, aby szczegółowo wyjaśnić każdą zmianę, jaką będzie zawierać nowa wersja oryginalnej trylogii Mass Effect. Nowy post na oficjalnym blogu gry dokładnie analizuje wszystkie nowości, których gracze będą mogli doświadczyć podczas grania w tę odświeżoną wersję, poza oczywiście ulepszoną grafiką ze wsparciem dla HDR i 4K.

W Mass Effect: Legendary Edition, system walki został udoskonalony. Zwiększono dokładność, a wiele umiejętności zostało ponownie zbalansowanych, aby były bardziej znaczące. Wszystkie bronie mogą być używane przez każdą klasę, a użytkownik będzie mógł specjalizować się w ich użyciu, aby uzyskać dodatkowe bonusy. Jeśli chodzi o pojazdy, Mako został ponownie skalibrowany i wzbogacony o silniki odrzutowe oraz szybsze ładowanie tarczy. Inne funkcje, takie jak możliwość niezależnego dowodzenia członkami oddziału, zostały rozszerzone na wszystkie trzy gry w Mass Effect: Legendary Edition. Coś podobnego dzieje się z zawartością DLC, pancerze i bronie mogą być teraz dostępne poprzez normalne badania lub kupowanie ich od sprzedawców, zamiast odblokowywania ich od początku.

 

 

Ogólnie rzecz biorąc, głównym celem Mass Effect: Legendary Edition jest "ulepszenie trylogii i uczynienie jej bardziej spójną z gry na grę, przy jednoczesnym uhonorowaniu rzeczy, które uczyniły każdą z nich wyjątkową". Oczywiście, premiera Mass Effect: Legendary Edition 14 maja będzie wspaniałą okazją do odkrycia jednej z najbardziej uznanych serii RPG wszech czasów, ale będzie to również niesamowite doświadczenie dla wszystkich tych, którzy już w przeszłości wcielili się w komandora Sheparda, aby uratować galaktykę. Jeśli chcesz dowiedzieć się o każdym szczególe, który został zmieniony w Mass Effect: Legendary Edition, możesz odwiedzić oficjalną stronę gry tutaj. Pamiętaj tylko, aby odwiedzić naszą porównywarkę, jeśli chcesz znaleźć ją w najlepszej cenie.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare