Instant Gaming EU
 
 

Like A Dragon Gaiden nie będzie dubbingowane w momencie premiery

Like A Dragon Gaiden nie będzie dubbingowane w momencie premiery

Like A Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name to wyczekiwany powrót serii Yakuza z nowoczesną fabułą. Fani kultowej serii od SEGA mogli cieszyć się przygodą osadzoną w starożytnej Japonii, śledząc historię Sakamoto Ryomy w Like a Dragon: Ishin!, ale seria powraca do czasów współczesnych wraz z nadchodzącą odsłoną. Like A Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name przywróci legendarnego bohatera serii, Kazumę Kiryu, w nowej epickiej przygodzie, w której wcieli się on w zupełnie nową rolę agenta specjalnego o kryptonimie "Joryu". Zmierzy się on z nowymi zagrożeniami, aby ponownie chronić swoją rodzinę w ekscytującej historii, która obiecuje dostarczyć fanom akcji do samego końca.

 

 

Like A Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name zawiera nowe funkcje walki, które pozwalają połączyć klasyczny styl walki Yakuza z nowym stylem walki Agenta, aby cieszyć się bezprecedensowym doświadczeniem. Nowe bronie, nowe ruchy i nowa fabuła z ulubionym bohaterem. Czy można prosić o coś więcej?

Tylko w języku japońskim

Wygląda na to, że w Like A Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name zabraknie bardzo ważnej funkcji. Według Yong Yea, nowego angielskiego aktora głosowego dla Kazumy Kiryu, gra nie będzie dubbingowana na język angielski w momencie premiery i będzie zawierała tylko napisy. Może to być coś, do czego jesteś przyzwyczajony, jeśli masz inne preferowane języki, ale z pewnością będzie to denerwujące dla fanów, którzy oczekiwali całkowitego zanurzenia.

 

 

Ledwie trzy tygodnie przed premierą Like A Dragon Gaiden na PC, Xbox i PlayStation, taka zapowiedź jest czymś, co może nie być zaskoczeniem dla tych graczy, którzy są fanami serii od dłuższego czasu. Większość z nich przyzwyczaiła się już zapewne do słuchania bohatera przemawiającego po japońsku. W każdym razie SEGA planuje dodać brakującą funkcję w łatce po wydaniu gry.

Jeśli jesteś przyzwyczajony do słuchania Kazumy Kiryu mówiącego po japońsku i uważasz, że dodaje to więcej smaku grom z jego udziałem, skorzystaj z naszej porównywarki, aby kupić tani cdkey Like A Dragon Gaiden na wybraną platformę i nie przegap jego nadchodzącej przygody.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare