Instant Gaming EU
 
 

Last Train Home ujawnia pierwszy zwiastun rozgrywki

Last Train Home ujawnia pierwszy zwiastun rozgrywki

THQ Nordic zaprezentowało Digital Showcase, na którym podzielono się nadchodzącymi grami wydawcy. Wśród nowości znalazły się Titan Quest II, Gothic Remake, Alone in the Dark oraz Last Train Home.

Cyfrowa prezentacja zawierała szereg zwiastunów rozgrywki z powyższych gier, ale teraz są one publikowane osobno na Youtube dla osób zainteresowanych tą lub inną grą. Pierwszy zwiastun gry Last Train Home został niedawno ujawniony, pokazując, czego gracze mogą oczekiwać od tej epickiej gry surwiwalowej.

 

 

Gra przenosi graczy w ponure następstwa pierwszej wojny światowej. Jako dowódca Legionu Czechosłowackiego zostaniesz uwięziony w chaosie wojny domowej w sercu Rosji. Na pokładzie pancernego pociągu musisz wyruszyć w bezlitosny krajobraz Syberii i bezpiecznie sprowadzić swoich ludzi do domu.

Aby dokładnie odwzorować ten okres, deweloper Ashborne Games nawiązał współpracę z oficjalną czechosłowacką społecznością legionistów, która ma w swoich szeregach przodków prawdziwych legionistów i obsługuje tak zwany "Legiovlak", wierną replikę pociągu legionowego z okresu 1918-1920 wraz z lokomotywą, wagonem piechoty, warsztatem, kuchnią, ambulansem, wagonem artyleryjskim i nie tylko. Zespół wykorzystał Legiovlak podczas nagrywania, aby dokładnie przedstawić czas, w którym czechosłowackie operacje wojenne miały miejsce na Kolei Transsyberyjskiej w Rosji.

Szczegóły rozgrywki w Last Train Home

Last Train Home to epicka gra strategiczna typu survival. Rozgrywka prowadzi gracza przez etapy wymagane do dotarcia do ostatecznego celu, Władywostoku:

 • Przemierzaj rozdarte wojną miasta i rozległe syberyjskie tereny wiejskie.
 • Wysyłaj oddziały z pociągu, aby przeszukiwać trasy Kolei Transsyberyjskiej.
 • Poprowadź swoich żołnierzy w intensywnych bitwach taktycznych w czasie rzeczywistym.
 • Odblokuj nowe umiejętności dla swoich żołnierzy.
 • Umiejętnie zarządzaj i ulepszaj swój pociąg.
 • Zbieraj i handluj niezbędnymi zapasami.

"Po ogłoszeniu gry The Last Train Home z radością zauważyliśmy, że gracze często doszukują się podobieństw do prestiżowych marek, takich jak Company of Heroes, Frostpunk, Commandos czy Xcom. Te porównania do gigantów branży gier bardzo nas cieszą. Rzeczywiście, do pewnego stopnia czerpiemy z ich udanych koncepcji, ale tworzymy unikalną kombinację gatunku strategii i zarządzania, w epickiej opowieści o przetrwaniu. Zdecydowaliśmy się zaprezentować ten aspekt po raz pierwszy "w akcji" podczas długo oczekiwanego wydarzenia THQ Nordic Digital Showcase 2023" - Dominik Jícha, menedżer ds. marketingu Ashborne Games.

The Last Train Home początkowo ukaże się tylko na PC w 2023 roku. Nie wiemy, czy pojawi się na innych platformach, ale z pewnością możemy mieć na to nadzieję. Jeśli szukasz bardziej poważnej i strategicznej gry, odwiedź naszą porównywarkę, aby uzyskać najlepsze oferty na The Last Train Home i zagwarantować, że pojazd rzeczywiście dotrze do celu.

 • Oficjalna strona : Last Train Home
 • Kategorie : Strategiczne
 • Edytor : THQ Nordic
 • Deweloper : Ashborne Games
 • Tryby :
 • Data wydania : 28 listopada 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare