Instant Gaming EU
 
 

Last Train Home jest gotowy do odjazdu

Last Train Home jest gotowy do odjazdu

Deweloper Ashborne Games i wydawca THQ Nordic zaprezentowali zwiastun premierowy gry Last Train Home, która jest już dostępna na całym świecie na PC. W tej grze strategicznej czasu rzeczywistego gracze muszą wyruszyć w odyseję czechosłowackich legionistów do Władywostoku, znosząc wyboje i przeszkody podczas konfrontacji z bezwzględną Armią Czerwoną, a wszystko to przy jednoczesnym przetrwaniu gryzącego głodu i mrożącego krew w żyłach zimna Syberii.

Ta odyseja jest długa, wyczerpująca i pełna wyzwań - prawdziwa próba odwagi. Gracze muszą wykorzystać całą swoją wiedzę i zmysł taktyczny, aby przetrwać podróż w Last Train Home, łącząc rzeczywiste wydarzenia ze strategiczną rozgrywką i zarządzaniem zasobami.

Gra Last Train Home została stworzona przez Ashborne Games. To stosunkowo nowe studio gier współtworzyło takie projekty jak seria Mafia i Dark Train, a nawet wyprodukowało własną grę z Comanche. Teraz postanowili podnieść poprzeczkę i wydać Last Train Home, RTS z różnymi kultowymi mechanikami, które mają na celu stworzenie unikalnego środowiska rozgrywki.

 

 

Gra podzielona jest na dwa tryby rozgrywki: taktyczne bitwy i zarządzanie pociągami.

W sferze bitew gracz musi wysłać swój oddział do eksploracji syberyjskiej krainy, zbierając informacje i zasoby, a ostatecznie angażując wrogów. Liczne manewry unikowe i taktyki mogą zapewnić drużynie zwycięstwo przy minimalnych ofiarach, więc zadaniem gracza jest zidentyfikowanie i zastosowanie najbardziej skutecznych z nich.

Innym aspektem rozgrywki w Last Train Home jest zarządzanie obiektami i załogą pociągu. Załoga składa się z pojedynczych osób, które wcześniej były żołnierzami, a gracz musi bezpiecznie zabrać wszystkich do miejsca docelowego. Aby to osiągnąć, należy wyposażyć swoich żołnierzy, wysłuchać ich historii, poprawić ich umiejętności i klasę oraz ulepszyć udogodnienia wewnątrz pociągu.

Dzięki takim funkcjom jak rzemiosło, eksploracja i dyplomacja, będziesz musiał zrobić wszystko, aby upewnić się, że twoi żołnierze są dobrze wyposażeni, zasoby są zawsze obfite, a czasami wykorzystaj swoją polityczną sprawność, aby uniknąć bitew i zawrzeć sojusze. Niezależnie od sposobu, twoim celem jest bezpieczne sprowadzenie Ostatniego Pociągu do Domu.

Aby to zapewnić, możesz ulepszać pociąg, odblokowywać nowe ulepszenia i zwiększać wytrzymałość pojazdu. Obiekty takie jak szpitale, warsztaty i magazyny ładunków są niezbędne do opieki nad żołnierzami przy jednoczesnym zachowaniu ostrożnego poziomu organizacyjnego na przyszłe wyzwania.

Ogólnie rzecz biorąc, Last Train Home to RTS, który nieustannie opiera się na strategii gracza. Jeśli jesteś podekscytowany tą dynamiką, sprawdź naszą porównywarkę najlepszych ofert kluczy cyfrowych do Last Train Home i zapewnij bezpieczną podróż wszystkim członkom swojej załogi.

  • Oficjalna strona : Last Train Home
  • Kategorie : Strategiczne
  • Edytor : THQ Nordic
  • Deweloper : Ashborne Games
  • Tryby :
  • Data wydania : 28 listopada 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare