Instant Gaming EU
 
 

Titan Quest II został zapowiedziany po 17 latach

Titan Quest II został zapowiedziany po 17 latach

THQ Nordic i Grimlore Games nie spieszyły się z opracowaniem sequela uwielbianej przez fanów gry ARPG. Titan Quest zaskoczył fanów gatunku w 2006 roku swoim podejściem do mitologicznego przedrzymskiego starożytnego świata, uniwersum, które rzadko jest wykorzystywane jako scenariusz w tego typu grach. Gra zdołała zgromadzić pokaźną bazę graczy i stała się podstawą gatunku ze względu na ekscytującą rozgrywkę, unikalną historię i brak innych gier ARPG do grania w okresie poprzedzającym premierę Diablo III. Cztery dodatki i 17 lat później fani oryginalnej gry w końcu doczekali się zapowiedzi Titan Quest II w spektakularnym wideo, które natychmiast przyciągnęło uwagę wielu graczy.

 

 

Nowe boskie zagrożenie

W Titan Quest II staniesz przed nowym wyzwaniem, ponieważ Bogini Zemsty postanowiła ukarać wszystkich, którzy sprzeciwiają się jej planom.

"Nemezis, Bogini Zemsty, wymknęła się spod kontroli. Spacza Nici Losu i skazuje wszystkich, którzy się jej sprzeciwiają, na wieczną karę. Chwyć za broń, walcz u boku bogów i zmień przeznaczenie w Titan Quest II, grze RPG akcji inspirowanej grecką mitologią".

Podobnie jak jej poprzedniczka, Titan Quest II będzie zawierał głęboki system personalizacji, który pozwoli Ci stworzyć swojego awatara i wyposażyć go w różne bronie, które sprzyjają konkretnemu stylowi gry, aby walczyć z niezliczonymi mitologicznymi wrogami i potężnymi bossami. Titan Quest II będzie zawierał tryb wieloosobowy online, dzięki czemu będziesz mógł wyruszyć na przygodę w starożytnym świecie wraz ze znajomymi i stawić czoła jeszcze większym zagrożeniom.

Gra ukaże się na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, ale najlepsze oferty na klucze do Titan Quest II znajdziesz wkrótce w naszej porównywarce. Tymczasem możesz być zainteresowany wypróbowaniem pierwszego Titan Quest i jego rozszerzeń Ragnarök, Eternal Embers, Atlantis i Immortal Throne. Wszystkie są również dostępne w naszej porównywarce.

10.16zł
Titan Quest
Titan Quest
182.20zł
Titan Quest 2
Titan Quest 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare