Titan Quest II został zapowiedziany po 17 latach

Titan Quest II został zapowiedziany po 17 latach

THQ Nordic i Grimlore Games nie spieszyły się z opracowaniem sequela uwielbianej przez fanów gry ARPG. Titan Quest zaskoczył fanów gatunku w 2006 roku swoim podejściem do mitologicznego przedrzymskiego starożytnego świata, uniwersum, które rzadko jest wykorzystywane jako scenariusz w tego typu grach. Gra zdołała zgromadzić pokaźną bazę graczy i stała się podstawą gatunku ze względu na ekscytującą rozgrywkę, unikalną historię i brak innych gier ARPG do grania w okresie poprzedzającym premierę Diablo III. Cztery dodatki i 17 lat później fani oryginalnej gry w końcu doczekali się zapowiedzi Titan Quest II w spektakularnym wideo, które natychmiast przyciągnęło uwagę wielu graczy.

 

 

Nowe boskie zagrożenie

Titan Quest II staniesz przed nowym wyzwaniem, ponieważ Bogini Zemsty postanowiła ukarać wszystkich, którzy sprzeciwiają się jej planom.

"Nemezis, Bogini Zemsty, wymknęła się spod kontroli. Spacza Nici Losu i skazuje wszystkich, którzy się jej sprzeciwiają, na wieczną karę. Chwyć za broń, walcz u boku bogów i zmień przeznaczenie w Titan Quest II, grze RPG akcji inspirowanej grecką mitologią".

Podobnie jak jej poprzedniczka, Titan Quest II będzie zawierał głęboki system personalizacji, który pozwoli Ci stworzyć swojego awatara i wyposażyć go w różne bronie, które sprzyjają konkretnemu stylowi gry, aby walczyć z niezliczonymi mitologicznymi wrogami i potężnymi bossami. Titan Quest II będzie zawierał tryb wieloosobowy online, dzięki czemu będziesz mógł wyruszyć na przygodę w starożytnym świecie wraz ze znajomymi i stawić czoła jeszcze większym zagrożeniom.

Gra ukaże się na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, ale najlepsze oferty na klucze do Titan Quest II znajdziesz wkrótce w naszej porównywarce. Tymczasem możesz być zainteresowany wypróbowaniem pierwszego Titan Quest i jego rozszerzeń Ragnarök, Eternal Embers, Atlantis i Immortal Throne. Wszystkie są również dostępne w naszej porównywarce.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

  • Oficjalna strona : Titan Quest
  • Kategorie : Akcja , Gry fabularne
  • Edytor : THQ Nordic
  • Deweloper : Iron Lore
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 31 sierpnia 2016
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare