Last Epoch rezygnuje z wczesnego dostępu w przyszłym miesiącu

Last Epoch rezygnuje z wczesnego dostępu w przyszłym miesiącu

Last Epoch stał się hitem na Steam wkrótce po rozpoczęciu swojej podróży przez Early Access w 2019 roku. Kilka lat i tysiące pozytywnych recenzji później, tytuł ARPG od Eleventh Hour Games wydaje się być gotowy do ostatecznego wydania na PC. Studio potwierdziło oficjalną datę premiery Last Epoch, które opuści Early Access 21 lutego. Ponadto, spektakularny zwiastun premierowy stanowi zapowiedź ekscytującej rozgrywki i porywającej akcji, które przyciągnęły już uwagę milionów graczy.

 

 

Kto potrzebuje Diablo 4?

W Last Epoch odkrywasz przeszłość świata Eterra jako bohater, który próbuje ocalić przyszłość, podróżując w czasie, aby zmienić swoją linię czasową i uratować ją przed Pustką. Z pięcioma unikalnymi klasami do wyboru i ponad tysiącem drzewek umiejętności do rozwijania postaci w miarę zdobywania kolejnych poziomów, gra oferuje szeroki wachlarz opcji i zróżnicowaną rozgrywkę. Last Epoch zostało docenione za system craftingu, który pozwala na ulepszanie zdobytego ekwipunku i oferuje pełną kontrolę nad rozwojem postaci, dzięki czemu znacząco różni się od innych tytułów z tego gatunku, takich jak Diablo 4 czy Path of Exile. Niekończąca się regrywalność i brak płatnych skrótów uzupełniają formułę, która przemawia do ogromnej społeczności.

Nadchodzącej premierze Last Epoch towarzyszyć będzie duża łatka, która doda kilka funkcji. Ponadto ci, którzy posiadają którąkolwiek z edycji gry przed premierą, otrzymają ekskluzywnego zwierzaka kosmetycznego "Golden Guppy" Baby Chronowyrm. Oczywiście zarówno edycje Deluxe, jak i Ultimate Last Epoch zawierają szereg bonusów dla zainteresowanych, w tym przedmioty kosmetyczne, oryginalną ścieżkę dźwiękową i nie tylko.

Jeśli nie możesz się doczekać, aby zanurzyć się w tej epickiej przygodzie ARGP, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić klucz Last Epoch na Steam w najlepszej cenie.

131.38zł
Last Epoch
Last Epoch
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare