Krwawa gra akcji Dark-Fantasy, VOIN, rozpoczyna publiczne testy

Krwawa gra akcji Dark-Fantasy, VOIN, rozpoczyna publiczne testy

VOIN, zupełnie nowy tytuł, właśnie opublikował swój zwiastun na początku 5/3/2024. Napędzany silnikiem Unreal Engine, VOIN został stworzony przez Nikitę Sozidara, solowego dewelopera, opublikowanego przez tinyBuild na PC.

VOIN to pierwszoosobowa gra z szybką walką i elementami gore, może przypominać DOOM, ale z bronią białą zamiast pistoletów. Przedstawiciel VOIN opisał ją w następujący sposób: "Wyobraź sobie DOOM, Diablo i Neon White mające dziecko na imprezie goth rave." Gra łączy w sobie rozpikselowane, oldschoolowe i unikalne style graficzne, szybką, dynamiczną rozgrywkę, wyjątkową oprawę dźwiękową i najbardziej zaawansowane dostępne obecnie technologie tworzenia gier. Gracz przejmie kontrolę nad sługami żywiołów stworzonymi przez potężnego maga, aby spełnić jeden cel: stać się potężną bronią w rękach ich tajemniczych twórców i dołączyć do misji oczyszczenia świata z niszczycielskiej plagi, która pochłonęła wszystko co żyje.


Pomimo tego, że VOIN jest grą niezależną stworzoną przez jednego dewelopera, ma absolutny potencjał i została stworzona z pasją. Dzięki szybkiej walce i ekscytującej rozgrywce, VOIN obiecuje niesamowite wrażenia podczas przebijania się przez setki wrogów i stawiania czoła wielu wymagającym bossom.

"Wytycz swoją ścieżkę przez niezliczonych wrogów dzięki rozgrywce, która wymaga umiejętności i refleksu: używaj brutalnych ataków combo, potężnych uderzeń i stylowych uników. Czy masz wystarczające umiejętności, by ukończyć grę bez otrzymania ani jednego trafienia?" - czytamy w opisie gry na Steam.

Chociaż data premiery VOIN jest wciąż nieokreślona, gra jest obecnie otwarta do publicznych testów na oficjalnej stronie Steam. Aby uzyskać najlepsze oferty na VOIN, zalecamy skorzystanie z narzędzia do porównywania cen dLcompare.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare