You are here
We also support
 
 
 
 

Kontynuacja Superhot zostanie wydana w przyszłym tygodniu.

Kontynuacja Superhot zostanie wydana w przyszłym tygodniu.
10 lip 2020, 12:35

Superhot jest dość nietypową grą, jeśli chodzi o grafikę, ale sama jej mechanika i rozgrywka były wystarczające, aby wyróżnić ją wśród niezliczonej ilości innych pierwszoosobowych strzelanek. Nawet jeśli nie grałeś w Superhot, prawdopodobnie rozpoznasz jego wielokątną grafikę i minimalistyczną paletę kolorów, ale jeśli kiedykolwiek grałeś w Superhot, prawdopodobnie nigdy nie zapomnisz jego porywającej rozgrywki. Musiałeś przejść przez wiele poziomów zabijając wrogów i to nic nowego, ale to, co sprawia, że Superhot jest wyjątkowy, to fakt, że czas zwalnia, chyba że poruszysz się lub oddasz strzał z broni. W zasadzie czas porusza się tylko wtedy, gdy to robisz, a to pozwala Ci dostosować swoje ruchy do unikania nadchodzących zagrożeń. Unikanie obrażeń jest koniecznością w grze, ponieważ jeśli kiedykolwiek zostaniesz trafiony, natychmiast umierasz.

Superhot został stworzony w wersji VR, a po pewnym czasie w grze pojawiło się rozszerzenie o nazwie Superhot: Mind Control Delete rozwinęło się na tyle, że stało się samodzielną sekwencją, która zostanie ostatecznie wydana w przyszłym tygodniu. Superhot: Mind Control Delete będzie kontynuował historię z poprzedniej gry, a także będzie zawierał nowe bronie i rodzaje postaci.

 

 

Najlepsza rzecz w Superhot: Mind Control Delete na tym, że jeśli kupisz oryginalny Superhot przed 16 lipca 2020 roku dla Steam, PlayStation, Xbox, Epic Games Store, Origin lub GOG, otrzymasz darmową kopię Superhot: Mind Control Delete. Ta oferta nie uwzględnia tych osób, które dostały swoją grę za darmo. Musisz wydać pieniądze na zakup gry, aby otrzymać jej sequel za darmo. Jeśli się do tego kwalifikujesz, możesz znaleźć sposób na odebranie swojej kopii, odwiedzając oficjalną stronę Superhot: Mind Control Delete. Oczywiście, jeśli nie masz jeszcze Superhot i chcesz znaleźć najlepszą cenę, aby go kupić i skorzystać z tej oferty, wszystko co musisz zrobić, to w dowolnym momencie skorzystać z naszej porównywarki.

 

 

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Reward event Saints Row
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare