Kolejny patch do Baldur's Gate III będzie największym z dotychczas wydanych

Kolejny patch do Baldur's Gate III będzie największym z dotychczas wydanych

Zapowiedziano go na E3 2019, ale Baldur’s Gate III od 6 października jest dostępny w Early Access na PC przez Steam i Stadia. W tym przypadku to Larian, któremu zawdzięczamy serię Divinity, a już nie BioWare, odpowiada za rozwój, ale nie przeszkodziło to fanom serii, a ogólniej klasycznego RPG, w wyczekiwaniu na grę. Mimo, że Baldur’s Gate III nie jest jeszcze ukończony, udało mu się sprzedać ponad milion egzemplarzy w ciągu tygodnia od premiery w Early Access.

Przed nami jeszcze długa droga do uzyskania dostępu do finalnej wersji Baldur's Gate III, ale Larian regularnie wypuszcza nowe aktualizacje dla gry, pokazując, że ciężko pracują nad jej ukończeniem. Do tej pory wypuścili już trzy główne aktualizacje i wygląda na to, że czwarta jest w drodze. W poście na Steamie, powiedzieli nawet, że będzie to największa wydana do tej pory. Ale to nie wszystko, zapowiedzieli również nową edycję livestreamu Panel from Hell, który odbędzie się 17 lutego o 19:00 CET, podczas którego podadzą więcej szczegółów na temat zawartości nadchodzącego patcha.

 

 

Po sukcesie zeszłorocznego wydarzenia transmitowanego na żywo, Panel from Hell powraca w chaotycznym stylu. Główny projektant zasad Dungeons & Dragons Jeremy Crawford, dyrektor kreatywny Swen Vincke oraz goście Nick Pechenin, David Walgrave i wielu innych, w przyszłym tygodniu ujawnią mnóstwo nowości i aktualizacji dla Baldur's Gate 3 - w tym największy patch note jaki kiedykolwiek został wykuty w ognistych dołach Larian.

Larian wyjaśnił również, że tak jak to miało miejsce w przypadku wydania poprzedniego patcha, save'y Baldur's Gate III nie będą kompatybilne z patchem 4, ale opublikowali poradnik, który wyjaśnia jak kontynuować grę na patchu 3 i zachować stare save'y. Możecie go sprawdzić tutaj.

Panel from Hell będzie dostępny na zwykłych platformach, czyli YouTube, Twitch i Steam. Oczywiście, aby znaleźć Baldur's Gate III w najlepszej cenie, wystarczy w każdej chwili odwiedzić naszą porównywarkę.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare