Jagged Alliance 3 zadebiutuje na PC w lipcu

Jagged Alliance 3 zadebiutuje na PC w lipcu

Deweloper Haemimont Games i wydawca THQ Nordic z dumą wydają długo oczekiwaną trzecią główną grę do kultowego tytułu, nazwaną po prostu Jagged Alliance 3. Gra będzie godnym następcą i wyjątkową grą strategiczną, gdy ukaże się na PC w lipcu przyszłego roku.

W najnowszym zwiastunie pokazano, co Jagged Alliance 3 wnosi do gry, a czego nie. Doświadczeni najemnicy, którzy grali w poprzednie części, mogą myśleć, że wiedzą, o co chodzi w tej grze. Jeśli jednak jeszcze nie doświadczyłeś emocji związanych z grą Jagged Alliance, ten nowy zwiastun odpowie na pytanie, na które z niecierpliwością czekałeś. Jak wygląda rozgrywka? Skupia się na taktyce czy strategii? Czy istnieje system craftingu? I wiele więcej. Znajdź wszystkie odpowiedzi w nowym, ekscytującym zwiastunie!

Streszczenie gry jest następujące:

Grand Chien, naród o bogatych zasobach naturalnych i głębokich podziałach politycznych, zostaje pogrążony w chaosie, gdy wybrany prezydent zaginął, a paramilitarne siły znane jako "Legion" przejęły kontrolę nad okolicą. Teraz rodzina prezydenta zebrała wszystkie swoje zasoby, w tym porozumienie z potężną korporacją Adonis, aby wynająć grupę wykwalifikowanych najemników, których zadaniem jest odnalezienie prezydenta i przywrócenie porządku w kraju.

W Jagged Alliance 3, wybieraj spośród szerokiej gamy najemników z unikalnymi osobowościami, dziwactwami i historiami. Następnie wyrusz na eksplorację Grand Chien, poznając nowych ludzi, zarabiając pieniądze, rozwijając swoją drużynę i ostatecznie podejmując własne decyzje, które zadecydują o losie kraju. Tak kultowa jak seria, Jagged Alliance 3 mogła zainspirować kilka spektakularnych gier strategicznych, takich jak XCOM Chimera Squad i Marvel's Midnight Suns.

Mod support for the PC edition

Po uruchomieniu Jagged Alliance 3 twórcy skupią się na umożliwieniu graczom dostosowania gry do ich preferencji. Początkowo oferując podstawową obsługę modów, pozwalając graczom modyfikować statystyki broni, dostosowywać poziomy trudności, a nawet wyświetlać procentową "szansę na trafienie", obsługa modów w grze będzie nadal się rozwijać i ewoluować po premierze. W odpowiednim czasie gracze otrzymają potężne narzędzie, które pozwoli im tworzyć i udostępniać własne kampanie, wprowadzać nowych najemników i odkrywać możliwości wykraczające poza ich wyobraźnię.

Jagged Alliance 3 jest obecnie w fazie rozwoju na PC i ma zostać wydana 14 lipca 2023 roku. Sprawdź naszą porównywarkę najlepszych ofert na Jagged Alliance 3 i wezwij swoich najemników, ponieważ zostałeś wynajęty do misji najwyższej wagi.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare