Instant Gaming EU
 
 

Jagged Alliance 3 będzie obsługiwać tryb kooperacji online

Jagged Alliance 3 będzie obsługiwać tryb kooperacji online

Seria Jagged Alliance zawsze była popularna wśród fanów strategii, ponieważ jest jednym z prekursorów gatunku taktyk turowych. Struktura jej gier nie zmieniła się zbytnio od czasu wydania pierwszej gry w 1995 roku, ale w Jagged Alliance 2 dodano wiele ulepszeń i nowości, a najnowsza odsłona serii obiecuje jeszcze więcej. W Jagged Alliance 3 ponownie będziesz kontrolować oddział najemników, ale tym razem zostałeś wynajęty do uratowania prezydenta fikcyjnego kraju Grand Chien, który został porwany przez grupę paramilitarną.

Jagged Alliance 3 obiecuje powrót postaci dobrze znanych fanom serii, a także intensywne turowe walki taktyczne. Mając za podstawę poprzedników, można spodziewać się solidnej rozgrywki, która przypadnie do gustu fanom gatunku. Gra wprowadza również szereg nowości, które wzbogacą doznania, takich jak dynamiczna mapa kampanii, więcej opcji dostosowywania niż kiedykolwiek wcześniej, możliwość odblokowania misji pobocznych poprzez zdobywanie informacji podczas postępów w grze i nie tylko.

 

 

Podziel się swoją przygodą ze znajomym

Deweloper Haemimont Games ujawnił również niedawno, że Jagged Alliance 3 będzie miało funkcję, o którą od dawna prosili fani serii: tryb kooperacji online dla maksymalnie dwóch graczy podczas kampanii. Jeden z graczy będzie pełnił rolę gospodarza, a drugi partnera. Pierwszy z nich może stworzyć nową kampanię i podzielić się nią ze znajomym lub zaprosić partnera do trwającej przygody. Będą oni werbować i kontrolować swoje oddziały oddzielnie, ale także dzielić się funduszami i swoją turą podczas walki. Wszystkie zawiłości systemu można sprawdzić w oficjalnym dzienniku deweloperskim na ten temat.

Ogólnie rzecz biorąc, Jagged Alliance 3 ma na celu dostarczenie wrażeń, które są tak płynne i dynamiczne, jak to tylko możliwe. Gracze będą mogli również modyfikować rozgrywkę wedle własnych upodobań, ponieważ będzie ona wspierać modowanie. Premiera gry zaplanowana jest na przyszły piątek, a najlepsze ceny na zakup klucza Jagged Alliance 3 na PC są już dostępne w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare