inXile ujawnia swoją nową grę: Clockwork Revolution

inXile ujawnia swoją nową grę: Clockwork Revolution

Amerykański producent gier wideo ma wielu fanów dzięki pracy nad takimi tytułami jak reboot trylogii The Bard's Tale, Wasteland 3 i Torment: Tides of Numenera. Wiedzieliśmy, że firma pracuje nad niezapowiedzianym projektem, ale kilka dni temu został on w końcu upubliczniony. Clockwork Revolution to pierwszoosobowa gra RPG akcji osadzona w steampunkowym wiktoriańskim mieście rządzonym przez bezwzględnego tyrana.

Przygoda z podróżą w czasie

W Clockwork Revolution historia miasta Avalon została zmieniona, aby przekształcić je w to, czym jest dzisiaj. Lady Ironwood, twoja antagonistka i czarny charakter gry, manipulowała wydarzeniami na obecnej osi czasu za pomocą urządzenia do podróży w czasie.

Twoim zadaniem w grze jest wykorzystanie takiego urządzenia do zmiany teraźniejszości poprzez wpływanie na przeszłość, podobnie jak zrobiła to ona. Oczywiście twoje działania w przeszłości będą miały nieoczekiwane konsekwencje, z którymi będziesz musiał sobie poradzić po powrocie do teraźniejszości. Zmieni się nie tylko sytuacja, ale także sposób, w jaki ludzie będą na ciebie reagować.

 

 

Z głęboką i wciągającą narracją u podstaw i unikalnym steampunkowym otoczeniem, które przypomina wszechświat przedstawiony w grach Bioshock InfiniteClockwork Revolution ma na celu dostarczenie ekscytującego i reaktywnego doświadczenia, w którym świat wokół ciebie i historia mogą się radykalnie zmienić w zależności od twoich decyzji. Wykorzystując podróże w czasie jako narzędzie, Clockwork Revolution pozwoli ci zanurzyć się w świecie o nieskończonych możliwościach.

Niestety, inXile nie ujawniło daty premiery gry, ale możecie być pewni, że cdkeye do Clockwork Revolution będą dostępne w najlepszej cenie na naszej porównywarce przed premierą gry na PC i Xbox.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare