K4G BG 4 EN
 
 

Hyper Light Breaker pokazuje swój świat

Hyper Light Breaker pokazuje swój świat

Kontynuacja gry Hyper Light Drifter wprowadza wiele innowacji do serii, ale najważniejszą z nich jest możliwość eksploracji jej uniwersum w 3D. O ile oryginalna gra stawiała przed graczem zrujnowany świat pełen wrogów do pokonania i wszelkiego rodzaju zagrożeń z grafiką w 2D, Hyper Light Breaker idzie o krok dalej i pozwala odkrywać proceduralnie generowane otwarte światy w kolejnej wyjątkowej przygodzie.

Piękny wszechświat pełen mniejszych światów

Deweloper Heart Machine zaoferował niedawno szczegółowy widok świata Hyper Light w nowym filmie. Można na nim zobaczyć bohatera gry eksplorującego Overgrowth, rozległy wszechświat pełen dziwnych stworzeń, podczas gdy on pokonuje wrogów w bitwach opartych na akcji. W takim scenariuszu Hyper Light Breaker zaoferuje nowy rodzaj doświadczenia, z dużym naciskiem na eksplorację i bardzo wysokim poziomem regrywalności, ponieważ światy w grze są generowane proceduralnie i nie wrócisz do tego samego dwa razy.

 

 

Charakterystyczny styl graficzny poprzednika jest również obecny w Hyper Light Breaker, ale szersza gama różnorodnych scenariuszy i mechanika roguelike przyczyniają się do stworzenia innego rodzaju doświadczenia, które będziesz mógł nawet dzielić z innymi graczami w trybie kooperacji online. Hyper Light Breaker nie jest jednak tylko serią niezależnych, sklejonych ze sobą doświadczeń, w które można grać jeden po drugim. Gra kusi ciekawą fabułą i barwną obsadą postaci, z których każda ma własną, unikalną historię.

Hyper Light Breaker wygląda naprawdę dobrze, a teraz, gdy Heart Machine zaczyna dzielić się szczegółami na jego temat, możemy mieć tylko nadzieję, że wkrótce poznamy datę premiery gry. Chociaż zamówienia przedpremierowe na grę nie są jeszcze dostępne, Hyper Light Breaker będzie dostępny za pośrednictwem naszej porównywarki w najlepszej cenie. W międzyczasie możesz odkryć ekscytujący świat, w którym osadzona jest gra, dzięki kluczowi Hyper Light Drifter na PC.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare