Instant Gaming EU
 
 

Horror sci-fi Fort Solis pozostawia Cię uwięzionego na Marsie

Horror sci-fi Fort Solis pozostawia Cię uwięzionego na Marsie

 

Odkąd ludzkość wylądowała na Marsie, aby zbadać jego ponurą powierzchnię, Mars okazał się podatnym gruntem dla science fiction i horrorów. Wśród nich jest Fort Solis, trzecioosobowy horror science-fiction dla jednego gracza osadzony na Marsie, który ukaże się 22 sierpnia na PlayStation 5 i PC. Zwiastun Fort Solis można obejrzeć tutaj:

 

 

Duchy Marsa

Fort Solis wcielamy się w Jacka Leary'ego, inżyniera wysłanego do kolonii górniczej na Czerwonej Planecie w celu ustalenia przyczyny rutynowego alarmu. Jak zwykle w horrorach, po przybyciu na miejsce okazuje się, że wszystko poszło nie tak - nie ma zasilania, a baza jest pozbawiona wszelkiego ludzkiego życia. To, co zaczyna się jako rutynowe śledztwo, szybko przeradza się w dziwną i halucynacyjną podróż przez tę opuszczoną granicę i krawędź samego zdrowia psychicznego. Jakie mroczne sekrety odkryjesz w bazie górniczej?

Fort Solis jest tworzony przez Fallen Leaf Studios, nowe studio złożone z deweloperów z Visceral Games. Ich cel: stworzyć "napięty i klimatyczny" horror z gęstym, psychologicznym podejściem do horroru, który jest zgodny z Layers of Fear.

W grze usłyszymy głos Troya Bakera, znanego z grania różnych postaci z gier, takich jak Joel z The Last of Us oraz Rogera Clarka, który gra Arthura w Red Dead Redemption 2. Baker stwierdził w innym zwiastunie, że praca z Clarkiem była jedną z rzeczy, które przyciągnęły go do Fort Solis, wraz z fascynującą fabułą gry.

Fort Solis ukaże się 22 sierpnia na PC i PlayStation 5. Uważaj na ceny tego marsjańskiego thrillera - kup klucz Fort Solis na PC w najlepszych cenach z naszej oferty.

38.22zł
Fort Solis
Fort Solis
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare