Instant Gaming EU
 
 

Hi-Fi Rush ma dwa nowe tryby gry

Hi-Fi Rush ma dwa nowe tryby gry

Niewiele jest gier akcji, w których można walczyć z robotycznymi wrogami w rytm muzyki, ale nie trzeba długo szukać, aby znaleźć najlepszą z nich, ponieważ Hi-Fi Rush zapewnia niesamowite wrażenia, które przekonały krytyków i graczy z całego świata. Ta wyjątkowa gra rytmiczna od Tango Gameworks śledzi przygody niedoszłej gwiazdy rocka Chai i jego zespołu rebeliantów w walce z potężną megakorporacją.

Aktualizacja Arcade Challenge jest już dostępna

Hi-Fi Rush oferuje wiele trybów rozgrywki, ale twórcy Ghostwire: Tokyo wydali właśnie darmową aktualizację do swojej gry akcji, która dodaje sporo nowości. Dwa nowe tryby rozgrywki są dostępne dla tych, którzy ukończyli fabułę gry. Dostęp do nich można uzyskać za pośrednictwem automatu zręcznościowego zainstalowanego w kryjówce.

"W nowym trybie BPM RUSH gracze muszą walczyć z falami wrogów przy muzyce o stale rosnącym tempie BPM (uderzeń na minutę). Gdy pokonasz każdą falę i zmierzysz się z nowymi, wzmocnionymi wrogami, BPM przyspieszy do następnego poziomu, aż do 200 BPM!".

"W Power Up! Tower Up!, gracze podejmują wyzwanie Rhythm Tower z nowym akcentem. Power Up! Tower Up! wprowadza ulepszenia i błędy między rundami - ulepszenia zwiększają statystyki Chai i zapewniają inne pomocne dobrodziejstwa, ale kosztem obniżonego mnożnika wyniku. Błędy tymczasem zwiększają potencjał punktowy i przybliżają cię do tych stylowych rang S... ale nie za darmo".

Jeśli to Ci nie wystarczy, aktualizacja Arcade Challenge dodaje również mnóstwo nowych wyzwań, naklejki do trybu fotograficznego, stroje i niszczycielskie ataki specjalne. Dzięki tej darmowej aktualizacji fani Hi-Fi Rush będą zajęci przez długi czas, próbując odblokować wszystkie możliwe nagrody.

 

 

Jeśli jeszcze nie odkryłeś tego ekscytującego doświadczenia i chcesz poczuć rytm muzyki, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze ceny i kupić Hi-Fi Rush tanio na PC i Xbox Series X/S.

24.90zł
Hi Fi RUSH
Hi Fi RUSH
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare