Kinguin advent rest
 
 

Hellpoint będzie dostępny na konsolach nowej generacji w przyszłym roku

Hellpoint będzie dostępny na konsolach nowej generacji w przyszłym roku

Wydany tego lata Hellpoint to gra akcji, która stawia Cię w roli humanoida stworzonego do wysłania na opuszczoną stację kosmiczną Irid Novo, która była sceną tajemniczego wydarzenia zwanego "Fusion". Łącząc sci-fi i atmosferę horroru oraz oferując rozgrywkę w stylu Dark Souls, Hellpoint jest już dostępny na PC, Xbox One i Playstation 4, a Cradle Games ogłosiło, że gra będzie dostępna również na konsolach nowej generacji.

Deweloperzy ogłosili to poprzez oficjalne konto gry na Twitterze, podając przy tym kilka szczegółów. Dostępne będą dwa tryby graficzne, "Performance", który będzie oferował dynamiczne 4K i 60FPS, oraz "Quality" dla natywnych 4K i 30 FPS. Czas ładowania również powinien zostać skrócony. Aby jednak skorzystać z tych ulepszeń na konsolach nowej generacji, trzeba będzie chwilę poczekać, ponieważ Cradle Games zadeklarowało, że te wersje Hellpointa pojawią się w 2021 roku, na razie bez dalszych szczegółów. Z drugiej strony, będzie można grać w Hellpoint na konsolach Xbox Series X/S i Playstation 5, gdy zostaną one wydane odpowiednio 10 i 19 listopada, dzięki wstecznej kompatybilności, a ci, którzy są właścicielami gry na obecnych konsolach, skorzystają również z darmowego upgrade'u do zoptymalizowanej wersji na nowych konsolach.

 

 

Gra ma również trafić na Nintendo Switch w tym miesiącu. Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś Hellpointa, to na Steamie jest dostępny darmowy rozdział gry do przetestowania. Nazywa się Hellpoint: Thespian Feast, odbywa się 50 lat po wydarzeniach z gry w stacji kosmicznej Irid Novo. I jak zwykle, jeśli chcesz dostać Hellpoint w najlepszej cenie, nie wahaj się odwiedzić naszej porównywarki.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

7.04zł
Hellpoint
Hellpoint
Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare