You are here
We also support
 
 
 
 

Hazelight pokazuje więcej rozgrywki z It Takes Two

Hazelight pokazuje więcej rozgrywki z It Takes Two
9 mar 2021, 12:00

Wraz z premierą Grounded pojawiło się kilka innych tytułów, które dają nam szczególny widok na świat w grze. Założenie to jest dla wielu osób bardzo atrakcyjne, ponieważ pozwala na eksplorację znanych nam miejsc, będąc przy tym bardzo małą postacią. Chociaż It Takes Two dzieli to z Grounded, gra Hazelight oferuje zupełnie inne doświadczenie, które jest specjalnie dostosowane do gry w trybie współpracy z partnerem. It Takes Two zawiera nawet Friend Pass, który pozwoli innemu graczowi towarzyszyć Ci bez konieczności posiadania gry. Razem zagłębicie się w świat, który jest tak znajomy, a jednocześnie tak drastycznie odmienny, że wasza podróż będzie epicką przygodą.

"Wybierzcie kooperację na kanapie lub w sieci z możliwością gry na podzielonym ekranie i zmierzcie się z ciągle zmieniającymi się wyzwaniami, w których współpraca jest jedyną drogą do celu.

"Od szalejących odkurzaczy po uprzejmych guru miłości - w grze It Takes Two nigdy nie wiesz, z czym przyjdzie Ci się zmierzyć. Wypełniona gatunkowymi wyzwaniami i nowymi umiejętnościami postaci do opanowania na każdym poziomie, doświadczysz metaforycznego połączenia rozgrywki i narracji, które przesuwa granice interaktywnego opowiadania."

Więcej informacji na temat It Takes Two można znaleźć na nowym filmie z rozgrywki, który skupia się na kooperacyjnym aspekcie gry i pokazuje Cody'ego i May podczas pokonywania kilku platformowych wyzwań w grze. Będą potrzebowali Waszej pomocy, aby odzyskać swoje pierwotne postacie po tym, jak ich córka zamieniła ich w lalki, próbując utrzymać ich razem jako parę.

 

 

Dla przypomnienia, It Takes Two jest grą wyłącznie kooperacyjną i aby umożliwić innym dostęp do gry, musisz aktywować Friend Pass na dowolnej platformie, na której grasz. Możesz dowiedzieć się wszystkiego na ten temat odwiedzając oficjalną stronę gry.

Gra It Takes Two pojawi się 26 marca i będzie dostępna na wielu platformach, w tym PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz PC.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Reward event Saints Row
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare