Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Dostępny jest nowy film z rozgrywki It Takes Two

Dostępny jest nowy film z rozgrywki It Takes Two
24 lut 2021, 18:31

Mimo, że ze względu na sytuację związaną z pandemią, w czerwcu 2020 roku nie mogliśmy uczestniczyć w targach E3, wielu wydawców zorganizowało własne wydarzenia w sieci. To właśnie podczas wydarzenia Electronic Arts, EA Play, mogliśmy rzucić okiem na It Takes Two, nadchodzącą grę stworzoną przez Josefa Faresa.

Nazwisko może nie brzmi dla Ciebie znajomo, ale możesz znać jego twórczość, ponieważ jest on znanym reżyserem filmowym, który również zagłębił się w świat gier wideo i stworzył dwie doskonałe gry: Brothers: A Tale of Two Sons i A Way Out. Obie gry mają coś wspólnego: nie jedna, ale dwie główne postacie, które muszą połączyć siły, i właśnie tą drogą podąży ich następca, It Takes Two.

Niedawno opublikowano nowy film It Takes Two, w którym bardziej szczegółowo przedstawiono rozgrywkę w grze. W szczególności, skupia się na wiewiórkach i osach, aby pokazać, jak bohaterowie wchodzą w interakcję z otoczeniem.

 

 

It Takes Two opowiada historię pary, May i Cody'ego, która jest na skraju rozwodu. Jednak ich córka Rose nie zgadza się na to i zamieniła swoich rodziców w lalki. Znajdują się oni uwięzieni w tej formie i aby odzyskać swoje ludzkie postacie, Cody i May będą musieli współpracować i podążać za radami gadatliwego i improwizującego, romantycznego trenera miłości, Dr. Hakima. Jeśli chodzi o rozgrywkę,It Takes Twoto platformowa gra przygodowa, w którą można grać tylko w trybie kooperacji. Ale bez paniki, bo jedna kopia gry wystarczy, by mogły w nią grać dwie osoby. Jej twórca ma na celu dostarczenie gry, w której każdy poziom przynosi nową mechanikę dla każdej postaci, więc Twoje doświadczenie będzie zupełnie inne w zależności od postaci, którą grasz.

Nie będziesz musiał długo czekać, aby zagrać w It Takes Two, ponieważ gra ukaże się 26 marca na konsole Playstation i Xbox, a także na PC.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare