Instant Gaming EU
 
 

Hammerwatch II jest już dostępny na PC

Hammerwatch II jest już dostępny na PC

Modus Games - wydawca gry Teslagrad 2 i Soulstice - i Crackshell połączyły siły i Hammerwatch II trafił na PC za pośrednictwem Steam. Gracze zmierzą się z siłami zła w zróżnicowanych środowiskach, tworząc broń i mikstury w zupełnie nowej kontynuacji klasycznego hitu indie.

Premierze gry towarzyszył nowy zwiastun prezentujący rozległe, zróżnicowane królestwo, które gracze będą odkrywać, pomagając królowi Rolandowi w walce z Blightem the Horrible i jego armią smoków. Walcz z ogromnymi bestiami i hordami nieumarłych w epickiej misji z zupełnie nowymi funkcjami i gigantycznym otwartym światem.

 

 

Gracze przemierzą wyspę Hammer Island, pola Fallowfields i mroczne, górzyste regiony Blackbarrow, a wszystko to stworzone w charakterystycznym dla Hammerwatch pikselowym stylu graficznym. Zbuduj własnego bohatera Herian i wybierz jedną z pięciu różnych klas postaci: Paladyna, Rangera, Łotrzyka, Czarodzieja i Warlocka, a następnie dostosuj swój wygląd i awansuj, aby odblokować nowe, potężne zdolności i umiejętności.

Przeżyj przygodę w pojedynkę lub zbierz drużynę, aby pomóc ruchowi oporu króla Rolanda w trybie kooperacji dla czterech graczy online, wykonując różnorodne i epickie zadania w rozległym, dynamicznym świecie Hammerwatch II. Nowe cykle dnia i nocy dają graczom poczucie żywego świata wokół nich i przyczyniają się do inteligentniejszej sztucznej inteligencji wroga, gdy walczą z bestiami, wykańczają hordy nieumarłych i stawiają czoła siłom zła w tej epickiej ody do klasycznych gier ARPG.

 

 

Typ rozgrywki Hammerwatch II zaoferuje graczom zupełnie nowe, wciągające środowisko do eksploracji. Wykonuj zadania, zbieraj przedmioty, walcz z nowymi wrogami i zmierz się z wymagającymi bossami. Gra jest przeznaczona dla doświadczonych graczy, którzy tęsknią za klasycznymi czasami pixel artu i widoku z góry podczas gry ze znajomymi. Jeśli chcesz czegoś bardziej świeżego i dynamicznego, sprawdź Heroes of Hammerwatch, serii, która podejmuje gatunek roguelike.

Od teraz gracze PC będą mogli cieszyć się w pełni modyfikowalnym światem. Można edytować poziomy, tworzyć nowe historie, a nawet tworzyć całkowicie unikalne doświadczenia, niepodobne do niczego, co można znaleźć w podstawowej grze Hammerwatch II, aby naprawdę stworzyć wyjątkową przygodę.

Ci, którzy chcą rozpocząć swoją misję na Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5, będą mogli rozpocząć swoją epicką podróż w późniejszym terminie. Gracze PC mogą sprawdzić naszą porównywarkę najtańszych ofert na Hammerwatch II i stawić czoła zarazie już teraz.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare