Instant Gaming EU
 
 

GreedFall otrzyma nowe rozszerzenie wraz z aktualizacją nowej generacji

GreedFall otrzyma nowe rozszerzenie wraz z aktualizacją nowej generacji

Studio Spiders ogłosiło wydanie nowej aktualizacji dla swojej gry akcji rpg GreedFall. Wszyscy, którzy grają w grę na PlayStation 5 i Xbox Series X/S będą mogli cieszyć się ulepszoną oprawą wizualną w rozdzielczości do 4K UHD z 60 FPS i szybszym ładowaniem dzięki nowej aktualizacji, która pojawi się w przyszłym tygodniu. Oczywiście, będzie ona dostępna za darmo. Wraz z tą aktualizacją, GreedFall otrzyma nowe rozszerzenie o nazwie The De Vespe Conspiracy, które doda do gry nowy wątek fabularny.

 

"The De Vespe Conspiracy rozszerza ceniony świat i historię GreedFall, zapraszając Cię do postawienia stopy w nieodkrytym wcześniej regionie Teer Fradee i zmierzenia się z zupełnie nową intrygą. Przemierzaj sieć kłamstw, manipulacji i sekretów, aby rozwikłać nikczemny spisek, który zagraża równowadze sił. Eksploruj niezbadany region wyspy, walcz z nowymi, dziwnymi bestiami, ulepszaj swój ekwipunek za pomocą nowego sprzętu i zmierz się z nową, nikczemną frakcją wrogów w swoim dążeniu do odkrycia prawdy."

 

Sprawy na wyspie, na której rozgrywa się akcja GreedFall, staną się bardziej skomplikowane wraz z dodaniem nowej frakcji, ale dodatkowa zawartość będzie mile widziana przez wszystkich graczy, ponieważ doda więcej głębi do przygód De Sardeta. Dodanie nowych terytoriów do zbadania to świetna okazja do poszerzenia swoich wpływów, ale bez wątpienia towarzyszyć temu będą tajemnice do odkrycia i zagrożenia, którym trzeba będzie stawić czoła, ponieważ walka o władzę jest stałym elementem gry GreedFall.

 

 

Jeśli już grasz w GreedFall na konsolach Sony dzięki wstecznej kompatybilności, nie powinieneś się martwić o swoje save'y, ponieważ zostaną one przeniesione z PlayStation 4 i Xbox One na ich next-genowych następców. Oczywiście zapraszamy do odwiedzenia naszej porównywarki w każdej chwili, jeśli chcesz znaleźć najlepszą cenę zakupu GreedFall na dowolnej platformie i odkryć jej unikalne podejście do Wieku Eksploracji w XVII wieku.

12.49zł
GreedFall
GreedFall
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare