GreedFall będzie mieć rozszerzenie

GreedFall będzie mieć rozszerzenie

GreedFall nie jest zwykłą grą inspirowaną XVII-wiecznym kolonializmem. Większość tytułów, które czerpią inspirację z tamtych czasów, to zazwyczaj gry strategiczne, ale w przypadku dzieła studia Spiders pozwala na przeżycie niesamowitej przygody RPG, która łączy w sobie historię i fantasy. Kolonizacja terytoriów zamorskich jest postrzegana z innego punktu widzenia w GreedFall. Będziesz grać jako De Sardet, poszukiwacz przygód, który właśnie przybył na niedawno odkrytą wyspę, która wzbudziła zainteresowanie wielu europejskich frakcji i krajów. Miejsce to jest pełne ludzi szukających okazji do wzbogacenia się, których nie obchodzą tubylcy ani ich kultura. Podczas zwiedzania wyspy odkryjesz jej tajemnice i zanurzysz się w epickiej przygodzie, w której magia i tradycja odgrywają dość ważną rolę.

GreedFall został wydany 10 września 2019 roku, a gra właśnie przekroczyła milion sprzedanych egzemplarzy. Aby uczcić sukces gry, wydawca Focus Home Interactive ogłosił, że będzie ona rozwijana i że GreedFall będzie dostępna na konsolach nowej generacji. Niestety, nic nie zostało ujawnione na temat zawartości ekspansji ani daty jej wydania. Wiemy tylko, że rozwój gry już się rozpoczął i że do gry mogą być dodawane inne rodzaje treści, prawdopodobnie w formie DLC. Wersje PlayStation 5 i Xbox Series X/S GreedFall będą dostępne "wkrótce", ale nie potwierdzono również daty premiery.

 

 

Dopóki nie będziemy mieli więcej informacji na ten temat, możecie zagłębić się w świat GreedFall, aby doświadczyć wyjątkowych wrażeń. Jeśli nie masz jeszcze gry, wystarczy, że odwiedzisz naszą porównywarkę, aby znaleźć ją w najlepszej cenie na wszystkich platformach. Będziemy Cię informować o rozwoju gry, gdy tylko pojawią się jakieś informacje na jej temat.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare