Instant Gaming EU
 
 

Granblue Fantasy: Relink będzie dostępne w wersji demonstracyjnej od 12 stycznia

Granblue Fantasy: Relink będzie dostępne w wersji demonstracyjnej od 12 stycznia

Wydawca i deweloper gier wideo Cygames, Inc. ogłosił, że wersja demonstracyjna Granblue Fantasy: Relink będzie dostępna do pobrania na platformach PlayStation 5 i PlayStation 4 12 stycznia 2024 roku. Pełna wersja zostanie wydana 1 lutego 2024 roku.

Gracze, którzy są chętni lub mieszkają po wschodniej stronie planety, mogą już pobrać wersję demonstracyjną i doświadczyć trzech trybów nadchodzącego RPG akcji Granblue Fantasy: Relink. Nie należy tego mylić z niedawno wydanym Granblue Fantasy Versus: Rising, który również jest częścią serii, ale jest grą walki.

 

 

Oto trzy tryby dostępne w wersji demonstracyjnej Granblue Fantasy: Relink.

Tryb fabularny: Gracze mogą doświadczyć fragmentu głównej historii. Ci, którzy ukończą tryb, otrzymają nagrodę, którą można wymienić w pełnej wersji Granblue Fantasy: Relink.

Tryb misji: Gracze mogą przejść przez wybór trzech grywalnych misji w pojedynkę lub z innymi graczami w trybie wieloosobowym online. Po ukończeniu tego trybu gracze otrzymają również nagrody, które można wykorzystać w pełnej wersji gry. Sekretem jest więc zagranie w wersję demonstracyjną i ukończenie całej zawartości.

Aby cieszyć się wersją demonstracyjną, gra zapewni jedenaście postaci w trybie misji, z których każda ma swój własny, unikalny styl walki. Są to Gran, Katalina, Rackam, Io, Charlotta, Ghandagoza, Narmaya, Lancelot, Siegfried, Yodarha i Zeta (mój obecny główny bohater!).

Tryb samouczka: Tryb nie wymagający wyjaśnień, który posłuży do nauki podstawowego sterowania w grze. Oto kilka szczegółów, które wydawca udostępnił na temat wersji demonstracyjnej:

Zawartość wersji demonstracyjnej może różnić się od pełnej wersji gry.

  • W wersji demonstracyjnej nie można zapisywać ani wczytywać danych gry.
  • Postępy poczynione w wersji demonstracyjnej nie są przenoszone do pełnej wersji gry.
  • Nagrody z wersji demonstracyjnej nie mogą zostać wykorzystane w pełnej wersji gry, jeśli zapisane dane wersji demonstracyjnej zostaną utracone lub usunięte.
  • Nie ma planów dotyczących wersji demonstracyjnej na Steamie

 

 

11 stycznia wyemitowano Granblue Showcase: Część 2, w której przedstawiono więcej fabuły i misji Relink. Pokaz ujawnił również nowe informacje, takie jak napięte i trudne misje dla bardziej zaawansowanych graczy, a także poruszył kwestię przyszłych aktualizacji zawartości po premierze.

Granblue Fantasy: Relink bazuje na dynamicznie rozwijającej się grze mobilnej o tej samej nazwie. Po zdobyciu sławy, seria wydała anime i gry konsolowe, w tym Granblue Fantasy Versus, sequel Granblue Fantasy Versus: Rising, a teraz wspomniane RPG akcji. Jeśli znasz lub jesteś zainteresowany poznaniem sagi, sprawdź naszą porównywarkę, aby znaleźć najlepsze ceny na Granblue Fantasy: Relink na PC i ciesz się tym rozległym światem fantasy, magii i smoków.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare