Gears Tactics będzie tytułem startowym dla Xbox Series X

Gears Tactics będzie tytułem startowym dla Xbox Series X

 Xbox Series X oraz niedawno zapowiedziana seria S będą dostępne od 10 listopada i będzie to również data premiery Gears Tactics na obu konsolach. Lista gier, które będą dostępne pierwszego dnia na konsole nowej generacji jest coraz dłuższa i jest to kolejny rozdział w zaciekłej konkurencji, między Microsoftem i Sony, aby zobaczyć, kto zgromadzi więcej adeptów na ich konsole nowej generacji przed ich premierą. Microsoft stawia na serię gier o ugruntowanej popularności, a tytuły takie jak Assassin's Creed: ValhallaYakuza: Like a Dragon będą głównym elementem jego ofensywy. Do tych dwóch dołącza teraz niedawno wydana gra Gears Tactics, która choć całkowicie różni się od swoich poprzedników, to jednak zapewnia fanom franczyzy wspaniałe, turowe doświadczenie strategiczne.

 

 

Gears Tactics podtrzymuje ducha licencji z agresywną rozgrywką i spektakularną akcją, a jednocześnie oferuje wiele opcji dla strategii i zarządzania oddziałem, jak prowadzić grupę żołnierzy walczących z Locustami w historii, która ma miejsce przed wydarzeniami z pierwszych Gears of War.

Wydanie Gears Tactics na Xbox Series X i Xbox Series S zostało ogłoszone za pośrednictwem oficjalnego konta Twittera w grze, gdzie można również zobaczyć cenę, jaką będą miały.

 

 

Gears Tactics

jest również zawarte w Xbox Game Pass, który oferuje możliwość grania w ponad 100 gier, również na PC, tylko poprzez opłacenie abonamentu. Usługa ma na celu zwiększenie jego ceny, ponieważ istnieje około 60 kolejnych gier z katalogu Electronic Arts, które zostaną dodane do listy dostępnych gier, ale jeśli jesteś fanem serii Gears of War najlepszą opcją jest odwiedzenie naszej porównywarki, aby uzyskać kopię Gears Tactics w najlepszej cenie w dowolnej chwili.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare