Gears Tactics pokazuje zwiastun premierowy

Gears Tactics pokazuje zwiastun premierowy
14 kwi 2020, 13:57

Seria Gears of War składa się w całości ze strzelanek z perspektywy trzeciej osoby, ale zmieni się to wraz z nadchodzącym wydaniem Gears Tactics. Nowa gra jest spin-offem, który pozwoli cCi głębiej zagłębić się w wydarzenia poprzedzające Gears of War, ponieważ odbywa się dwanaście lat wcześniej. Horda Szarańczy wyłoniła się z podziemia i zaatakowała powierzchnię planety Sera, zagrażając istnieniu ludzkiej cywilizacji. Próbując walczyć z niepowstrzymaną armią krwiożerczych stworzeń, siły ludzkie masowo zbombardowały niszczycielskie części własnych osad. Ale ofiara była daremna i teraz to, co pozostało z ocalałych, musi jak najlepiej poradzić sobie z Szarańczą. Zwiastun premierowy Gears Tactics oferuje dobry przegląd aktualnej sytuacji i historii.

 

 

Główną nowością, którą Gears Tactics wprowadza do serii, jest turowa taktyczna gra strategiczna z walką podobną do XCOM 2. Będziesz kontrolować grupę żołnierzy, którzy podejmą się misji. Po ich rozmieszczeniu będziesz na zmianę przeprowadzał ich przez scenariusz i walczył z wrogami. W Gears Tactics istnieje pięć różnych klas, w tym awangarda, snajper, wsparcie, zwiad i ciężki. Każda z nich ma dostęp do różnych umiejętności i może używać innej broni. Ale na tym kończą się podobieństwa z XCOM 2. Gears Tactics ma bardziej bezpośrednie podejście do akcji, koncentrując się na walce. Dzieje się tak w przypadku spotkań, w których będziesz walczył z wieloma wrogami i posiłkami, a Twoje postacie mogą wykonywać więcej akcji na turę. Porzuca również całą złożoność zarządzania bazą i terytoriami na korzyść bardziej angażującego doświadczenia, zachowując jednocześnie wiele opcji dostosowywania dostępnych dla Twoich postaci.

 

 

Jeśli chcesz pomóc sierżantowi Gabe'owi Diazowi i jego grupie dzielnych żołnierzy w polowaniu na Ukkona, aby powstrzymać go przed tworzeniem kolejnych potworów dla Szarańczy, premiera Gears Tactics zaplanowana jest na 28 kwietnia na PC.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare