Gears Tactics pokazuje zwiastun premierowy

Gears Tactics pokazuje zwiastun premierowy

Seria Gears of War składa się w całości ze strzelanek z perspektywy trzeciej osoby, ale zmieni się to wraz z nadchodzącym wydaniem Gears Tactics. Nowa gra jest spin-offem, który pozwoli cCi głębiej zagłębić się w wydarzenia poprzedzające Gears of War, ponieważ odbywa się dwanaście lat wcześniej. Horda Szarańczy wyłoniła się z podziemia i zaatakowała powierzchnię planety Sera, zagrażając istnieniu ludzkiej cywilizacji. Próbując walczyć z niepowstrzymaną armią krwiożerczych stworzeń, siły ludzkie masowo zbombardowały niszczycielskie części własnych osad. Ale ofiara była daremna i teraz to, co pozostało z ocalałych, musi jak najlepiej poradzić sobie z Szarańczą. Zwiastun premierowy Gears Tactics oferuje dobry przegląd aktualnej sytuacji i historii.

 

 

Główną nowością, którą Gears Tactics wprowadza do serii, jest turowa taktyczna gra strategiczna z walką podobną do XCOM 2. Będziesz kontrolować grupę żołnierzy, którzy podejmą się misji. Po ich rozmieszczeniu będziesz na zmianę przeprowadzał ich przez scenariusz i walczył z wrogami. W Gears Tactics istnieje pięć różnych klas, w tym awangarda, snajper, wsparcie, zwiad i ciężki. Każda z nich ma dostęp do różnych umiejętności i może używać innej broni. Ale na tym kończą się podobieństwa z XCOM 2. Gears Tactics ma bardziej bezpośrednie podejście do akcji, koncentrując się na walce. Dzieje się tak w przypadku spotkań, w których będziesz walczył z wieloma wrogami i posiłkami, a Twoje postacie mogą wykonywać więcej akcji na turę. Porzuca również całą złożoność zarządzania bazą i terytoriami na korzyść bardziej angażującego doświadczenia, zachowując jednocześnie wiele opcji dostosowywania dostępnych dla Twoich postaci.

 

 

Jeśli chcesz pomóc sierżantowi Gabe'owi Diazowi i jego grupie dzielnych żołnierzy w polowaniu na Ukkona, aby powstrzymać go przed tworzeniem kolejnych potworów dla Szarańczy, premiera Gears Tactics zaplanowana jest na 28 kwietnia na PC.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare