From Software dodaje treści do Sekiro: Shadows Die Twice i mówi o Elden Ring

From Software dodaje treści do Sekiro: Shadows Die Twice i mówi o Elden Ring

Sekiro: Shadows Die Twice był wielkim hitem wśród graczy, oferując duchową kontynuację serii Tenchu i wymagającą rozgrywkę przypominającą Dark Souls. Gra zdobyła również tytuł gry roku 2019 i właśnie otrzymała aktualizację, która wprowadza kilka nowych funkcji. Aktualizacja ta jest dostępna za darmo dla wszystkich graczy Sekiro: Shadows Die Twice przez kilka dni i przynosi więcej treści endgame'owych, a mianowicie nowe tryby bossów i wyzwania. Reflection of Strength i Gauntlet of Strength pozwalają na ponowne zmierzenie się ze starymi bossami, dostępne są trzy nowe formy wilków do odblokowania, a funkcja Remnant pozwala na nagranie 30-sekundowych klipów i podzielenie się nimi z innymi graczami.

From Software ogłosił wszystkie te nowe funkcje za pośrednictwem Twittera, a także wspomniał o innym tytule, który choć jeszcze nie wydany, wydaje się mieć już miejsce w sercach graczy: Elden Ring.

 

 

Ta gra oparta na wszechświecie stworzonym przez George'a R.R. Martina została ogłoszona na E3 2019 i od tego czasu nic o niej nie słyszeliśmy. Gra jest jednak niezwykle wyczekiwana przez graczy, ponieważ była gorącym tematem podczas wielu imprez online tego lata. Elden Ring był jednym z tytułów, o które gracze prosili najbardziej w czatach. From Software prawdopodobnie rozumie, że oczekiwanie jest trochę długie i po tweecie o aktualizacji Sekiro: Shadows Die Twice, upuścili szybką notkę o Elden Ring. Nie jest to nic zbytnio ważnego, ale przynajmniej mamy potwierdzenie, że rozwój nadal trwa. Po miesiącach ciszy, ten post może sugerować, że wkrótce możemy mieć więcej informacji o grze. Miejmy nadzieję, że w najbliższych tygodniach dowiemy się, czy jest to prawdą.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare