Sekiro: Shadows Die Twice otrzymuje nowy tryb rozgrywki i kilka innych niespodzianek

Sekiro: Shadows Die Twice otrzymuje nowy tryb rozgrywki i kilka innych niespodzianek

Sekiro: Shadows Die Twice to spektakularna gra, która zachwyciła wielu graczy swoją epicką walką i imponującą estetyką. Prawie wszystko w grze zostało już odkryte, ale firma From Software kontynuuje opiekę nad swoją grą ponad rok po jej wydaniu i zaskoczyła graczy nową darmową aktualizacją, która przynosi kilka ciekawych dodatków do Sekiro: Shadows Die Twice. Ta aktualizacja wyląduje na wszystkich platformach 29 października i jest wyposażona w funkcję Reflections of Strength, która pozwoli graczom na interakcję z każdym z posążków rzeźbiarzy, aby walczyć z każdym z bossów, których wcześniej pokonali. Możesz korzystać z tej funkcji nieograniczoną ilość razy i okaże się ona dość cenna, jeśli chcesz doskonalić swoje umiejętności podczas walki z najtwardszymi przeciwnikami w grze.

Kolejną nowością, którą nowa aktualizacja doda do Sekiro: Shadows Die Twice jest forma Gauntlets of Strength. From Software nie ujawniła zbyt wiele na temat tego, co to będzie, ale możemy sobie wyobrazić, że nasz ulubiony Shinobi będzie musiał zmierzyć się z falami wrogów, które będą stawały się coraz trudniejsze lub coś podobnego. Ta aktualizacja będzie również zawierać trzy nowe stroje dla Sekiro, które można odblokować poprzez ukończenie Gauntlets of Strenght i zakończenie gry. Spodziewamy się większej ilości szczegółów na temat tej nowej funkcji w najbliższych tygodniach.

 

 

Wraz z tymi dwoma dodatkami, łatka doda także nową funkcję dla wielu graczy, która pozwoli graczom nagrywać "Remnants". Są to filmy z 30 sekundami ich akcji w Sekiro: Shadows Die Twice które mogą przesłać wraz z wiadomością dla innych graczy do obejrzenia. Jeśli jeden z Twoich filmów zostanie oceniony przez innych graczy, otrzymasz trochę zdrowia z powrotem w grze.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare