FIFA 22 pojawi się w październiku

FIFA 22 pojawi się w październiku

Zapowiedź corocznej odsłony serii FIFA nadeszła w samą porę, aby wykorzystać oczekiwanie wygenerowane przez finał UEFA Euro 2020. W ten weekend został ujawniony pierwszy oficjalny zwiastun gry FIFA 22 oraz kilka informacji na temat funkcji, które wszyscy fani znajdą w nowej grze. Jest to gra zaprojektowana z myślą o konsolach nowej generacji, ponieważ będzie zawierać kilka technologii, które będą dostępne tylko dla osób grających na Xbox Series X/S oraz PlayStation 5, ale FIFA 22 będzie z pewnością najbardziej kompletną i realistyczną symulacją piłki nożnej również na innych platformach.

FIFA 22 będzie wyposażona w nową technologię HyperMotion, system, który tworzy nowe animacje w czasie rzeczywistym na podstawie danych zebranych od profesjonalnych graczy ubranych w kombinezony motion capture firmy Xsens, dzięki czemu gra jest tak realistyczna, jak to tylko możliwe. Według EA Sports, "niespotykana dotąd ilość danych o ruchu prawdziwych ludzi sprawia, że zarówno pojedyncze osoby, jak i całe drużyny poruszają się w grze FIFA 22". Nowa gra zawiera ponad 4 000 nowych animacji i bardziej zaawansowaną sztuczną inteligencję. FIFA 22 zawiera również nowy system bramkarski, ulepszoną fizykę piłki, nową taktykę ataku, nowy system sprintu oraz inne nowości w rozgrywce, a także odnowiony tryb kariery i powrót Volta Football.

 

 

Wraz z zapowiedzią FIFA 22 ujawniona została data premiery, która może być nieco późniejsza niż niektórzy z nas się spodziewali. Premiera gry zaplanowana jest na 1 października na PC, Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch. Oczywiście FIFA 22 będzie ulubieńcem wielu fanów piłki nożnej również w tym roku, a pierwszy zwiastun rozgrywki FIFA 22 będziecie mogli obejrzeć już niebawem, gdyż zostanie on ujawniony w ramach wydarzenia EA Play Sportlight, które odbędzie się 20 lipca.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

8.41zł
FIFA 22
FIFA 22
  • Oficjalna strona : FIFA 22
  • Kategorie : Symulatory , Sportowe
  • Edytor : Electronic Arts
  • Deweloper : EA Canada & EA Romania
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 30 września 2021
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare