Kinguin sept campaign COM + BG
 
 
 
 

Kup FIFA 20

 • Kup swój klucz cyfrowy do gry FIFA 20.
 • Kup swój klucz cyfrowy do gry FIFA 20.
 • Kup swój klucz cyfrowy do gry FIFA 20.
 • Kup swój klucz cyfrowy do gry FIFA 20.
 • Kup swój klucz cyfrowy do gry FIFA 20.
Utwórz powiadomienie cenowe dla FIFA 20

Najlepsi sprzedawcy Najlepszy sprzedawca DLCompare

Najnowsza gra FIFA zawiera nową serię ulepszeń. Nowy tryb Volta Football w FIFA 20 to ulepszona wersja meczów Futsal w stylu ulicznym z serii FIFA Street. Będziesz mógł grać w 3v3 Rush (bez bramkarzy), 4v4, 4v4 Rush, 5v5 i Professional Futsal w meczach halowych i outdoorowych na zamówienie stadionów z całego świata. Jest wyposażony w tryb kampanii, ligi online i drużyny oraz personalizowane awatary graczy, męskie i żeńskie.

Niektóre zmiany w grze obejmują ulepszoną „inteligencję piłkarską”, mniejszy nacisk na tempo i obronę ręczną. Ta nowa kombinacja funkcji wprowadza poprawki w piłce, poza piłką i grą samej piłki. Obrót będzie teraz również wpływał na trajektorię piłki, z bardziej realistycznymi odchyleniami

Nowy system kar i rzutów wolnych sprawia, że są łatwiejsze. W szczególności rzuty wolne są całkowicie odnowione, co daje większą kontrolę nad obrotem przy strzale.

Obrona sztucznej inteligencji będzie teraz mniej skuteczna niż wtedy, gdy gracz broni się ręcznie, aby stworzyć równowagę, dzięki której gracze, którzy podejmą próbę ręcznej obrony, poczują, że jest to bardziej satysfakcjonujące.Tryb FUT również otrzymuje pewne zmiany. Cele są rozszerzone i zobaczysz nowe typy, a także nagrody sezonowe. Będzie więcej opcji dostosowywania, takich jak motywy stadionu i unikalne niestandardowe piłki. Wreszcie będą towarzyskie mecze 11 na 11, w których możesz zastosować niestandardowe reguły domów.

Czytaj więcej

Najlepsze ceny dla FIFA 20

  Komentarze na FIFA 20

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  Toomy
  Toomy
  20 lis 2019, 17:13nadlcompare.fr
  Je participe, afin d'essayer de devenir un grand entraineur ou joueur parmi les modes carrières proposés, avec les nouveautés en plus apportés cette année. Les mods proposés des différentes communautés qui donneront également plus de vie au jeux. Hâte de voir tout ça :)
  Biorę udział, aby spróbować stać się wielkim trenerem lub graczem wśród proponowanych trybów kariery, z nowościami w dodatku przyniósł w tym roku. Proponowane przez różne społeczności mody również dodadzą grze więcej życia. Nie mogę się doczekać, żeby to wszystko zobaczyć :)
  Baptiste
  Baptiste
  19 lis 2019, 16:19nadlcompare.fr
  Je participe parce que ca fais 8 mois que j'suis au chomage et que je joue que au même jeu fortnite depuis si longtemps...
  Biorę udział w konkursie, ponieważ jestem bezrobotny od 8 miesięcy i od tak dawna gram w tę samą grę Fortnite...
  Hugo
  Hugo
  19 lis 2019, 07:40nadlcompare.com
  Hi DLCompare, I have been using your site for some time now a lot of the time checking the current price for FIFA 20. I am one of the last of my friends to not have FIFA 20. They are all comparing their Ultimate Teams and talking about SBC's and I don't have the game so I am really hoping to win this giveaway and start my Ultimate Team.
  Cześć DLCompare, Używam waszej strony już od jakiegoś czasu dużo czasu sprawdzając aktualną cenę za FIFA 20. Jestem jednym z ostatnich moich znajomych, którzy nie mają FIFA 20. Wszyscy porównują swoje Ultimate Teams i mówią o SBC's, a ja nie mam tej gry, więc mam nadzieję, że uda mi się wygrać ten konkurs i zacząć mój Ultimate Team.
  Aditya Roxon
  Aditya Roxon
  15 lis 2019, 17:48nadlcompare.com
  i would like to play Fifa 20 to play ultimate team, continuing previous season to bad so many triple A game out so i have to save some money to that game and hoping this game from giveaway
  Chciałbym zagrać w Fifę 20, aby zagrać w ultimate team, kontynuując poprzedni sezon. do bad so many triple A gra out więc muszę zaoszczędzić trochę pieniędzy do tej gry i nadzieję, że ta gra z giveaway
  francesco
  francesco
  5 lis 2019, 20:52nadlcompare.it
  se è tutto come il trailer allora è ecceziunale vramente
  Jeśli jest tak jak w zwiastunie, to jest to naprawdę wyjątkowy film.
  Aurélien
  Aurélien
  5 lis 2019, 19:43nadlcompare.fr
  Je participe afin de jouer avec l'OM contre un le PSG en mode amateur afin de voir une victoire contre la capitale. VIVE L'OM
  Biorę udział w grze z OM przeciwko PSG w trybie amatorskim, aby zobaczyć zwycięstwo przeciwko stolicy. VIVE L'OM
  IndieFM
  IndieFM
  5 lis 2019, 13:38nadlcompare.it
  E' tornato l'influencer grasso dal futuro e viene qui a commentare e a partecipare al concorso per avere uno strumento (Fifa 20) per sconfiggere il suo arci-nemico, tale Sirio dalle Scarpe di Neve, nella disciplina calcistica digitale.
  Gruby influencer z przyszłości powrócił i przybywa tu, by komentować i wziąć udział w konkursie, w którym do zdobycia jest narzędzie (Fifa 20) do pokonania swojego arcywroga, takiego Syriusza ze Śniegowych Butów, w cyfrowej dyscyplinie piłkarskiej.
  Ajim.r
  Ajim.r
  5 lis 2019, 06:40nadlcompare.com
  I would like to participate this giveaway because I am a fifa fans since FIFA09 came out.EA sports make a huge difference when they strated make the ULTIMATE TEAM mode.Actually from FIFA09,i just play cracked version but i will play 'halal' if i win this giveaway.
  Chciałbym wziąć udział w tej zabawie, ponieważ jestem fanem gry FIFA od czasu ukazania się gry FIFA09. EA Sports zrobiło ogromną różnicę, kiedy wprowadziło tryb ULTIMATE TEAM. Właściwie od FIFA09 grałem tylko w wersję z crackami, ale jeśli wygram tę zabawę, będę grał "halal".
  Azmi Sharin
  Azmi Sharin
  4 lis 2019, 17:26nadlcompare.com
  I Participate this giveway because i really love this game and i want to play....i cant afford to buy it because it too expensive for me in Malaysia. Pls choose me.
  Biorę udział w tym giveway'u, ponieważ naprawdę kocham tę grę i chcę zagrać....i nie mogę sobie pozwolić na jej zakup, ponieważ jest zbyt droga dla mnie w Malezji. Pls wybierz mnie.
  Ron Yeoh
  Ron Yeoh
  4 lis 2019, 13:16nadlcompare.com
  I would love to have this game because I'm a huge Fifa fan. Been playing FIFA on my gba to ps2 and ps3 ( ps3 belongs to my friend). Just recently bought a gaming laptop, right at my budget and now I don't seem to have enough to buy Fifa 20. Hope I do get to win this awesome and amazing game. #DLcompareGiveaway
  Bardzo chciałbym mieć tę grę, ponieważ jestem wielkim fanem Fify. Grałem w FIFA na mojej gba do ps2 i ps3 ( ps3 należy do mojego przyjaciela). Niedawno kupiłem laptopa do gier, właśnie w moim budżecie i teraz nie wydaje mi się, że mam wystarczająco dużo, aby kupić Fifa 20. Mam nadzieję, że uda mi się wygrać tę wspaniałą i niesamowitą grę. #DLcompareGiveaway
  Wyświetl więcej komentarzy
  • Informacje techniczne

  • Oficjalna strona :FIFA 20
  • Kategorie : Symulatory , Sportowe
  • Edytor : Electronic Arts
  • Deweloper : Electronic Arts
  • Tryby : Solo , Multiplayer , Co-op
  • Data wydania : 27 wrz 2019
  • Wymagania systemowe
   • Minimalne
   • OS : Windows 7
   • CPU : AMD Phenom II X4 965 / Intel Core i3-2100
   • RAM : 8 GB
   • GPU : Radeon HD 7850 / GTX 660
   • HDD : 50 GB
  • Kategoria wiekowa
  • PEGI 7ESRB E
  • Użyj klucza cyfrowego na Origin, aby pobrać FIFA 20.
  • Użyj kodu gry FIFA 20 PS4 w Playstation Network
  • Użyj kodu gry FIFA 20 na Xbox One na Xbox Live
  • Pobierz FIFA 20 na Switch z Nintendo eShop
  Dowiedz się więcej
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare