Instant Gaming EU
 
 

F1 Manager 2023 jest już dostępny na konsole nowej generacji i PC

F1 Manager 2023 jest już dostępny na konsole nowej generacji i PC

Frontier Developments wita nowych i powracających dyrektorów zespołów na Pit Wall w F1 Manager 2023, kolejnej odsłonie oficjalnie licencjonowanej serii symulatorów zarządzania Formułą 1, dostępnej już teraz na PC za pośrednictwem Steam i Epic Games Store, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i Xbox One.

W F1 Manager 2023 gracze mogą poprowadzić swój zespół do chwały w ciągu dekady obejmującej całą karierę lub wziąć udział w scenariuszach pojedynczych wyścigów stworzonych na podstawie rzeczywistych danych F1 w zupełnie nowym trybie Race Replay. Dyrektorzy zespołów będą odpowiedzialni za każdy aspekt rozwoju swojego zespołu, od pierwszego dnia w fabryce po precyzyjne polecenia przekazywane parze kierowców, co po raz pierwszy pojawiło się w F1 Manager 2022. Na torze akcja przyspiesza dzięki oszałamiającej oprawie wizualnej w stylu transmisji i wciągającemu radiu zespołowemu, ożywiając każdy moment dramatu.

 

 

Race Replay to zupełnie nowy tryb gry, który stawia graczy w samym sercu Mistrzostw Świata FIA Formuły 1 2023, oferując im dwa unikalne sposoby przepisywania wyników wyścigów w trakcie sezonu. W Starting Grid gracze przejmują kontrolę nad wybranym przez siebie zespołem w pełnym wyścigu, który dokładnie odwzorowuje warunki wyścigu i pozycje startowe z prawdziwego Grand Prix. Z kolei Race Moments to wyzwanie dla fanów, którzy przejmą stery w połowie wyścigu, w kluczowym lub decydującym momencie, dążąc do osiągnięcia wyznaczonego celu przed machnięciem szachownicową flagą.

Nowe scenariusze Starting Grid i Race Moment będą dodawane po każdym ekscytującym rzeczywistym wyścigu w sezonie 2023, stawiając przed graczami wyzwanie poprawienia rzeczywistych wyników sezonu i zademonstrowania swojej zdolności do zmiany przebiegu rzeczywistych wyścigów. Gracze mogą również kupić edycję F1 Manager 2023 Deluxe. Oprócz podstawowej wersji gry, fani mogą sprawdzić swoje umiejętności w dodatkowych 12 ekskluzywnych scenariuszach, na które składają się Starting Grid i Race Moments, w których gracze ścigają się ze sobą, gdy wszyscy znajdują się w tym samym samochodzie.

 

 

W powracającym trybie kariery gracze mogą jeszcze bardziej zagłębić się w zarządzanie zespołem w 2023 roku. Zminimalizuj kosztowne błędy pit-stopu lub popraw czas pit-stopu, szkoląc załogę pit-stopu za pośrednictwem nowego członka personelu Dyrektora Sportowego. Wprowadzaj znaczące ulepszenia do weekendów wyścigowych, opracowując nowe komponenty i precyzyjnie równoważąc wydajność, wagę i koszty. F1 Manager 2023 zawiera również pełną listę kierowców i pracowników z 2023 roku, z w pełni symulowanymi mistrzostwami F2 i F3, w których pojawiają się nowe talenty, aby zastąpić gwiazdy, które starzeją się lub osiągają słabe wyniki w wyścigach.

Pierwsza planowana aktualizacja F1 Manager 2023 pojawi się na początku września, umożliwiając graczom przedłużenie swojego dziedzictwa w trybie kariery poprzez przyjęcie oferty pracy od konkurencyjnego zespołu w oparciu o ich wyniki. Nowe scenariusze dla trybu Race Replay będą publikowane po każdym rzeczywistym wyścigu.

Jeśli więc chcesz cieszyć się każdą nową aktualizacją, jaką gra ma do zaoferowania, i zależy Ci na szybkości, sprawdź naszą porównywarkę najtańszych kluczy F1 Manager 2023 i ścigaj się do woli.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare