Kup F1 Manager 2022

 • PC
 • PS5
 • PS4
 • XboxOne
 • Xbox Series X
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  F1 Manager 2022 to oficjalny symulator zarządzania w zawodach F1. Wybierz konstruktora i zostań szefem zespołu, który walczy o zdobycie mistrzostwa w tym sezonie. Masz do dyspozycji szeroką gamę kierowców i pracowników, z których możesz stworzyć swój zespół. Wybierz swoich ulubionych i opracuj odpowiednią strategię, aby wygrać zawody, tworząc grupę, która działa jak dobrze naoliwiony silnik.  Będziesz musiał kontrolować każdy aspekt pracy zespołu pomiędzy wyścigami, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki. Monitoruj wyniki swoich kierowców i pracowników, zarządzaj finansami zespołu, analizuj postępy i dostosowuj się do wyników rywalizacji, aby osiągnąć cele średnio- i długoterminowe oraz utrzymać zespół na szczycie.  Nie tylko będziesz kontrolować swój zespół. Na Twoje ręce spada także odpowiedzialność za projektowanie i modyfikowanie samochodu za pomocą nowych części w trakcie zawodów. Będziesz musiał dowiedzieć się, jakie ustawienia są najlepsze na każdym torze i dążyć do osiągnięcia jak najlepszych wyników w zależności od warunków wyścigu.  Kiedy nadejdzie dzień wyścigu, Ty także będziesz miał nad nim kontrolę. Nie będziesz pilotem, ale tylko śledząc każdy szczegół i wydając polecenia z pit-stopu, będziesz w stanie dostosować się do zmiennych warunków i przebiegu wyścigu. Śledź wskaźniki i opracuj strategię wyścigu, aby doprowadzić swój zespół na podium w najbardziej realistycznej symulacji zarządzania.  F1 Manager 2022 to najlepsza gra symulacyjna dla fanów wyścigów F1.

  Czytaj więcej

  Najlepsze ceny dla F1 Manager 2022

    Komentarze na F1 Manager 2022

    Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

    Odpowiedzanswering the message of

    500 Pozostało znaków

    630e7b53695f3@djamel.chb.1
    630e7b53695f3@djamel.chb.1
    30 sie 2022, 23:09na dlcompare.fr
    attention le premier lien gamesforplay ne fonctionne pas sur mac, ils vendent des clé qui ne fonctionne pas. une fois l'achat fais ils veulent rien savoir faites attention. be careful the first gamesforplay link does not work on mac, they sell keys that do not work. once the purchase is made, they don't want to know, be careful.
    uważaj pierwszy link gamesforplay nie działa na mac, sprzedają klucze które nie działają. po zakupie nie chcą wiedzieć, uważaj. uważaj pierwszy link gamesforplay nie działa na mac, sprzedają klucze które nie działają. po zakupie nie chcą wiedzieć, uważaj.
    Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in The Last of Us Part 1 Remake? - 66
    • Użyj swojego klucza cyfrowego na Steamie by pobrać Twoja gra.

    • Użyj kodu gry Twoja gra PS4 w Playstation Network

    • Użyj kodu gry Twoja gra na Xbox One na Xbox Live

    Dowiedz się więcej
    DLCompare Extension
    Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

    Zasubskrybuj newsletter DLCompare