Ender Magnolia: Bloom in the Mist jest już dostępna we wczesnym dostępie

Ender Magnolia: Bloom in the Mist jest już dostępna we wczesnym dostępie

Z Hollow Knight: Silksong i Elden Ring Shadow of the Erdtree wciąż czekającymi w kącie, nie było żadnego dużego tytułu Metroidvania. Jeśli szukasz dobrej gry metroidvania, Ender Magnolia: Bloom in the Mist będzie idealnym tytułem do sprawdzenia.


Ender Magnolia: Bloom in the Mist to gra RPG akcji od Binary Haze Interactive, opracowana przez Adgloba i Live Wire. Jest to kontynuacja uwielbianego tytułu Ender Lilies: Quietus of the Knights. Akcja gry rozgrywa się w Krainie Oparów, gdzie sztuczne stworzenia znane jako Homunculi oszalały, zamieniając się w okrutne potwory.

Fabuła gry, jak opisano na stronie internetowej gry, jest następująca: "Wcielasz się w Lilac, "Attuner", która posiada moc ratowania Homunculi. Po przebudzeniu znajdziesz się w laboratorium głęboko w podziemiach. Tam zapoznasz się z homunkulusami ściśle zaangażowanymi w upadek królestwa. Wraz z homunkulusami wyrusz na poszukiwanie utraconych wspomnień i cennych przyjaciół w Krainie Oparów. Podążaj drogą zniszczenia i odrodzenia w postapokaliptycznym świecie, dziesiątki lat po katastrofalnym Deszczu Śmierci".

Podobnie jak jej poprzedniczka, Ender Magnolia: Bloom in the Mist obejmuje mroczny motyw fantasy, któremu towarzyszy rozgrywka 2D w trybie side-scrolling. Jako gra z gatunku metroidvania, gracze doświadczą wciągającej podróży przez świat gry, w którym dostępnych jest ponad 300 unikalnych umiejętności towarzyszy, zapewniających świeżość rozgrywki. Walki z bossami są tak wymagające, jak sugeruje motyw dark fantasy, a każdy z bossów posiada różnorodne i unikalne umiejętności i ruchy, które z pewnością utrzymają cię na krawędzi wytrzymałości.

Jeśli metroidvania jest twoim ulubionym gatunkiem, dlaczego nie wypróbować tej gry w oczekiwaniu na nieokreśloną bliżej premierę Hollow Knight: Silksong? Ender Magnolia: Bloom in the Mist pojawiła się już w wersji Early Access na Steam 25 marca 2024 roku. Możesz skorzystać z naszej porównywarki cen, aby zamówić cdkey do gry Ender Magnolia:Bloom in the Mist już teraz.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare