Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes udostępnia zwiastun przedpremierowy

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes udostępnia zwiastun przedpremierowy

Rabbit & Bear Studios i wydawca 505 Games opublikowali czterominutowy zwiastun przedpremierowy gry Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes, duchowego następcy Suikoden. Zwiastun przedstawia wielu bohaterów, którzy dołączą do drużyny i ich lojalność. Zaprezentowano również kilka mini-gier występujących w JRPG, takich jak łowienie ryb i gotowanie, a także jedną przypominającą spinning-topy - jak Beyblade. Na koniec pokazano kultową twierdzę, w której zgromadzą się wszyscy bohaterowie.

Eiyuden Chronicles: Hundred Heroes rozpoczyna się w zakątku Allraan, tkance narodów o różnych kulturach i wartościach. Dzięki mieczowi i magicznym przedmiotom znanym jako "soczewki runiczne" historia krainy została ukształtowana przez sojusze i agresje ludzi, bestii, elfów i mieszkańców pustyni, którzy tam mieszkają. Imperium Galdean wzniosło się ponad inne narody i odkryło technologię, która wzmacnia magię soczewek runicznych. Teraz Imperium przeszukuje kontynent w poszukiwaniu artefaktu, który jeszcze bardziej zwiększy jego potęgę.

 

 

Podczas jednej z tych wypraw Seign Kesling i Nowa spotykają się i zaprzyjaźniają, prowadząc dwóch bohaterów w krzyżowy ogień wojny w intrydze, która będzie dla nich wyzwaniem, aby odkryć, co jest godne i prawdziwe, a co podłe i zdradzieckie.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, Eiyuden Chronicles: Hundred Heroes to połączenie postaci 2D z trójwymiarowymi tłami i potworami. Bitwy są turowe i składają się z maksymalnie sześciu członków drużyny. Jeśli członkowie drużyny są ze sobą w jakiś sposób powiązani, możliwe jest włączenie podwójnych, potrójnych lub nawet większej liczby wspólnych ataków, co jest systemem zaczerpniętym z Suikoden.

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes był projektem na Kickstarterze, który pobił rekordy. Minimalna kwota do zebrania wynosiła 500 000 dolarów, ale została przekroczona i prawie osiągnęła 5 milionów dolarów. W rezultacie deweloper wydał prequel Eiyuden Chronicle: Rising, RPG akcji z trzema bohaterami, którzy pojawią się również w Hundred Heroes.

JRPG zostało stworzone przez nieżyjącego już Yoshitakę Murayamę i jego współpracownika Junko Kawano. Obaj byli odpowiedzialni za reżyserię serii Suikoden w Konami, która, zbiegiem okoliczności, powróci również jako remaster w Suikoden I & II HD Remaster Gate Rune i Dunan Unification Wars.

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes ukaże się 23 kwietnia na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC za pośrednictwem Steam, Epic Games Store i GOG. Możesz sprawdzić naszą porównywarkę najtańszych kluczy cyfrowych do Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes i przygotować się na jedną z najbardziej oczekiwanych gier JRPG tego roku.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare