Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes otrzymuje datę premiery

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes otrzymuje datę premiery

Wydawca 505 Games, wraz z deweloperem Rabbit & Bear Studios, zaprezentowali 6-minutowy film przedstawiający kilka mechanik nadchodzącego Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes, a także datę premiery - 23 kwietnia 2024 roku. Materiał rozpoczyna się od przedstawienia trójki bohaterów, Nowej, Seign i Marisy, z których każdy ma własną historię i cele. Trio ma z góry przeznaczone spotkanie i razem zmienią świat Allraan.

Fabuła gry obraca się wokół mocy magicznych przedmiotów, znanych jako soczewki runiczne. Kiedy Imperium Galdean wyrusza na poszukiwanie artefaktu, który wzmocni moc soczewek runicznych, Seigne i Nowa krzyżują ścieżki, rozpoczynając swoją opowieść. Obejrzyj poniższy materiał wideo:

 

 

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes zasługuje na swoją nazwę, ponieważ możemy zrekrutować ponad 100 bohaterów do naszej drużyny. W bitwie możemy wziąć do sześciu członków, z których każdy ma swoją autentyczność i wyjątkowość. Jeśli członkowie drużyny są ze sobą spokrewnieni, możliwe jest aktywowanie niszczycielskich ataków combo. System walki wprowadza nowość zwaną unikalną walką z użyciem terenu, w której możemy strategicznie wykorzystać środowisko, aby chronić się przed atakami wroga.

Istnieje również tak zwany tryb wojny, w którym gracz walczy z wrogami w strategicznej walce na planie siatki. W miarę jak gracz rekrutuje kolejnych bohaterów, jego legion staje się silniejszy. Jednak nadal konieczne jest zachowanie ostrożności i praca taktyczna, aby osiągnąć zwycięstwo. W tym celu wymagane jest wstępne planowanie, które można wykonać w Kwaterze Głównej Sojuszu, bazie dla bohaterów, która rośnie wraz z dołączaniem nowych członków do grupy.

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes było projektem Kickstartera autorstwa Yoshitaki Murayamy i Junko Kawano, odpowiednio twórcy i scenarzysty Suikoden. Minimalna kwota do zebrania wynosiła 500 000 dolarów, ale została przekroczona i prawie osiągnęła 5 milionów dolarów. Jednym z osiągniętych kamieni milowych było wydanie Eiyuden Chronicle: Rising, prequela do Hundred Heroes.

Nieprzypadkowo Konami ogłosiło remaster dwóch pierwszych gier Suikoden, gdy tylko Eiyuden Chronicle dotarło do głównego nurtu. Zatytułowane Suikoden I & II HD Remaster Gate Rune and Dunan Unification Wars, gry mają zostać wydane w 2024 roku.

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes to kolejny projekt zwieńczony przez jego twórców jako duchowy następca i możliwy do zrealizowania tylko dzięki crowdfundingowi. Gra obiecuje przywołać nostalgię wszystkich graczy JRPG z dawnych lat. Gra ukaże się 23 kwietnia 2024 roku na PlayStation 4|5, Xbox One|Series, Switch i PC. Możesz sprawdzić naszą porównywarkę najtańszych ofert na Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes i przygotuj się na opowieść o wojnie i przyjaźni.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare