Dredge wkrótce będzie miał tryb bez potworów

Dredge wkrótce będzie miał tryb bez potworów

Dobra wiadomość dla tych, którzy mają talasofobię, ale wciąż chcą grać Dredge. Dziwaczny symulator wędkarstwa od Black Salt Games otrzyma aktualizację, która doda tryb pasywny. Oznacza to, że "potwory, które zwykle atakują łodzie rybackie, nie będą już agresywne." Obejrzyj zwiastun Dredge tutaj:

 

 

Wciąga

Dredge to wędkarski survival horror, w którym ocean roi się od morskich potworów. Te okrutne bestie mogą pojawiać się w nocy, w określonych obszarach gry lub podczas próby opuszczenia mapy, podobnie jak w Subnautica. Jednak wraz z nadchodzącą darmową aktualizacją, pomocny tryb pasywny sprawi, że nie zostaniesz zaatakowany przez potwory nawet podczas łowienia w nocy, dzięki czemu gra stanie się o wiele bardziej relaksująca.

Oprócz trybu pasywnego, Dredge otrzyma również tryb fotograficzny z nową postacią w grze. Według producentki Nadii Thorne, "Po uruchomieniu, nasz tryb fotograficzny zostanie wzbogacony o nową postać w grze, która pomoże graczom odblokować zdolność aparatu i podzieli się wskazówkami, gdzie znaleźć lokalną morską faunę i florę jako obiekty do fotografowania".

Przed tą aktualizacją gra otrzyma kolejną, która doda znaczniki mapy oraz kilka aktualizacji i poprawek balansu. Chociaż nie ma określonych harmonogramów wydania, aktualizacje te mają pojawić się w ciągu miesiąca.

Dredge otrzyma również trzecią darmową aktualizację w trzecim kwartale, która pozwoli im pomalować i dostosować swoją łódź za pomocą flag. Między październikiem a grudniem gracze Dredge mogą również spodziewać się płatnego dodatku DLC, w którym będą mogli zbadać tajemniczą korporację Ironhaven. Jeśli to cię zainteresuje i jeśli jeszcze nie wypróbowałeś tej potwornej gry wędkarskiej, możesz zdobyć klucz Dredge na PC z naszej porównywarki. Zapraszamy, woda jest w porządku.

 

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

49.11zł
DREDGE
DREDGE
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare