Instant Gaming EU
 
 

Dragon Age: Dreadwolf to teraz The Veilguard

Dragon Age: Dreadwolf to teraz The Veilguard

Prace nad nadchodzącym tytułem z popularnej serii RPG od BioWare trwają już od dłuższego czasu. Gra pierwotnie znana jako Dragon Age: Dreadwolf obiecuje przywrócić kultową serię z zupełnie nową fabułą i ekscytującymi innowacjami w rozgrywce, ale informacje, które obecnie posiadamy na temat gry, są skąpe. Do tej pory studio deweloperskie ujawniło jedynie kilka teaserów i fragmentów informacji na temat fabuły i potencjalnych bohaterów gry, ale wkrótce się to zmieni. Okazuje się, że Bioware ma w zanadrzu wiele niespodzianek, a pierwszą z nich jest zmiana nazwy.

 

 

Dragon Age: The Veilguard

Dość niespodziewanie i po latach przygotowań, Dragon Age: Dreadwolf został przemianowany na Dragon Age: The Veilguard, a wszyscy fani z pewnością ucieszą się na wieść, że wkrótce zostanie on ujawniony. Bioware udostępniło publikację na swojej oficjalnej stronie internetowej, w której studio dzieli się filozofią stojącą za zmianą nazwy.

"W BioWare tworzymy światy przygód, konfliktów i towarzystwa, w których jesteś w centrum tego wszystkiego. Jak wiedzą fani naszej serii, każda gra Dragon Age dostarcza nową, niezależną historię. Osadzone w świecie Thedas, opowieści te odkrywają epickie miejsca i zagrożenia, zawsze rzucając cię w nowy konflikt. Każda gra wprowadza również nowego głównego bohatera - Strażnika, Hawke'a, Inkwizytora - którego możesz nazwać swoim własnym imieniem. W nowej grze możesz spodziewać się tego wszystkiego, a nawet więcej. I oczywiście, podobnie jak w przypadku wyjątkowego bohatera, nie byłoby Dragon Age bez niesamowitej obsady towarzyszy - prawda?".

"Każda z siedmiu unikalnych postaci, które tworzą twoich towarzyszy, będzie miała głęboką i wciągającą fabułę, w której decyzje, które podejmiesz, wpłyną na twoje relacje z nimi - a także na ich życie. Zjednoczysz tę drużynę niezapomnianych bohaterów, stawiając czoła przerażającemu nowemu zagrożeniu uwolnionemu na świat. Oczywiście Dread Wolf nadal odgrywa ważną rolę w tej opowieści, ale to ty i twoi towarzysze - a nie wrogowie - jesteście sercem tego nowego doświadczenia".

Mając to na uwadze, studio zdecydowało, że Dragon Age: The Veilguard to nazwa, która znacznie lepiej pasuje do nadchodzącego tytułu. Jednak fani są prawdopodobnie bardziej zainteresowani pełnym ujawnieniem, które odbędzie się w przyszłym tygodniu, które obiecuje zaoferować piętnaście minut rozgrywki. Zapewniamy, że przekażemy wam wszystkie informacje na temat premiery i pamiętajcie, że najlepsze oferty przedsprzedaży Dragon Age: The Veilguard będą dostępne w naszej porównywarce przed premierą gry.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare