Dragon Age: Dreadwolf zadebiutuje jeszcze w tym roku

Dragon Age: Dreadwolf zadebiutuje jeszcze w tym roku

SeriaDragon Age pozostaje jedną z najpopularniejszych serii gier RPG wszech czasów. Dragon Age: Dreadwolf to jej czwarta odsłona, nad którą prace trwają już od dłuższego czasu. Wygląda na to, że fani w końcu będą mogli powrócić do Thedas w tym roku, aby przeżyć nową i epicką przygodę. Podczas gdy ostatnie plotki wskazywały na premierę w 2024 roku, pojawiły się informacje, że Dragon Age: Dreadwolf będzie dostępny już za kilka miesięcy.

Latem przyszłego roku

Źródłem takich informacji jest nie kto inny jak dziennikarz Giant Bomb Jeff Grubb, który jest przekonany, że premiera Dragon Age: Dreadwolf nastąpi latem przyszłego roku.

"Podejrzewam, że Dragon Age: Dreadwolf pojawi się prawdopodobnie latem. Nie wiem kiedy zostanie pokazany, ale zakładam, że gdzieś tego lata".

"Ostatnio słyszałem, że ukaże się w tym roku. EA jest tego całkiem pewne. To nie znaczy, że to gwarancja; może się poślizgnąć, ale w tej chwili wewnętrznie spodziewają się, że wydadzą go jeszcze w tym roku ".

Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia w tej sprawie. Jeśli jednak plotki są prawdziwe i Dragon Age: Dreadwolf ukaże się latem tego roku, to wkrótce usłyszymy więcej informacji na temat tej gry. Bioware do tej pory nie wypowiadało się zbyt wiele na temat gry, tylko tyle, by utrzymać zainteresowanie fanów. Poza corocznym krótkim filmikiem z okazji Dnia Dragon Age i kilkoma niejasnymi spekulacjami, nie wiemy zbyt wiele poza ogólnym zarysem Dragon Age Dreadwolf. Bardziej niż prawdopodobne jest, że za kilka miesięcy nastąpi pełne ujawnienie tytułu, które powinno obejmować datę premiery, która miejmy nadzieję będzie ostateczna.

 

 

Dragon Age: Dreadwolf znajduje się obecnie w fazie rozwoju alfa, co potwierdzają materiały z rozgrywki, które wyciekły w zeszłym miesiącu. Jest mało prawdopodobne, że Bioware zorganizuje jakiekolwiek wydarzenie beta dla gry, ale fani nigdy nie powinni tracić nadziei. W przypadku tak wyczekiwanej gry znacznie lepiej jest poczekać nieco dłużej, niż mieć do czynienia z na wpół upieczoną przygodą, więc miejmy nadzieję, że studio nie spieszy się z nią po tak długim okresie rozwoju.

Jeśli jesteście długoletnimi fanami serii i z niecierpliwością czekacie na sequel Dragon Age 3: Inkwizycja, powinniście mieć oko na naszą porównywarkę, aby sprawdzić najlepsze zniżki na zamówienie w przedsprzedaży Dragon Age: Dreadwolf na PS5, Xbox Series X/S i PC, gdy tylko będą dostępne.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare