Instant Gaming EU
 
 

Dragon Age: Dreadwolf zabierze cię do nowych krain

Dragon Age: Dreadwolf zabierze cię do nowych krain

BioWare wydaje się być dość rozmowne na temat Dragon Age: Dreadwolf w tym roku. Deweloper Mass Effect opublikował nawet wideo przedstawiające więcej szczegółów na temat gry, po tym jak latem ubiegłego roku potwierdził, że będzie potrzebował nieco więcej czasu na jej ukończenie. Wideo zostało opublikowane z okazji Dnia Dragon Age, który wszyscy fani obchodzą 4 grudnia każdego roku.

Świat do odkrycia

Dragon Age: Dreadwolf obiecuje ekscytujące doświadczenie z głęboką narracją, która przeniesie cię z powrotem do świata Thedas. Mogłeś odkrywać Ferelden w Dragon Age: Origins, Kirkwall w Dragon Age II i Orlais w Dragon Age III Inkwizycja. Kolejna odsłona serii pozwoli ci odwiedzić niezbadaną część Thedas, świata, który jest znacznie większy, niż mogłoby się wydawać. Dragon Age: Dreadwolf pozwoli ci wyruszyć w epicką przygodę, która zabierze cię z opuszczonych gór Anderfels na tętniące życiem ulice Antivy i wybrzeża Rivain.

 

 

Tymczasem Dragon Age: Dreadwolf nadal pozostaje wielką niewiadomą pod względem fabuły, funkcji i rozgrywki. Niewiele ujawniono na temat tych aspektów gry, która ma być odkupieniem BioWare po porażce Anthem. Zarówno Dagon Age: Dreadwolf i Mass Effect 4 prawdopodobnie zadecydują o przyszłości studia słynącego z opowiadania historii.

Klucze Dragon Age: Dreadwolf będą dostępne w najlepszej cenie dzięki naszej porównywarce, gdy gra będzie gotowa. Do tego czasu możesz odkryć inne części Thedas w poprzednich grach z serii.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare