Kinguin advent rest
 
 

DOOM 3 będzie miał nowe funkcje na PlayStation VR

DOOM 3 będzie miał nowe funkcje na PlayStation VR

Minęło już trochę czasu, odkąd w DOOM 3 mogliśmy do woli miażdżyć demony. Trzecia odsłona serii pierwszoosobowych strzelanek została wydana w 2004 roku, a w 2012 roku ukazała się jej zremasterowana wersja z poprawioną oprawą graficzną i nowymi funkcjami, DOOM 3 BFG Edition. W tej chwili fani bardziej skupiają się na DOOM Eternal, ale w niedalekiej przyszłości sytuacja może się zmienić, przynajmniej jeśli chodzi o użytkowników PlayStation VR. Bethesda zapowiedziała nową wersję gry DOOM 3, która została zaprojektowana specjalnie z myślą o wykorzystaniu możliwości zestawu VR firmy Sony. Zapowiedzi towarzyszy film, który daje nam pewien wgląd w to, jakie wrażenia zaoferuje DOOM 3 VR Edition.

DOOM 3 VR Edition będzie zawierał grę podstawową oraz dwa rozszerzenia Resurrection of Evil i The Lost Mission. Będzie zawierać ulepszenia stworzone specjalnie dla tej wersji, pozwalające na zaglądanie za rogi i jak najlepsze wykorzystanie sterowania ruchowego, a także nowy wyświetlacz montowany na nadgarstku, na którym będzie można sprawdzić swój status.

 

 

Wersja VR gry DOOM 3 nie wprowadzi żadnych zmian w fabule kampanii dla jednego gracza i nadal będzie oferować te same wrażenia, ale tym razem będą one bardziej realne niż kiedykolwiek. Gra przeniesie Cię na planetę Mars, gdzie Union Aerospace Corporation (UAC) założyła placówkę, w której prowadzi badania na różnych polach. Przybędziesz na miejsce jako kapral kosmicznej piechoty morskiej i wkrótce odkryjesz, że dzieją się tam dziwne rzeczy. Twoje śledztwo zakończy się walką z siłami Piekła w ekscytującej strzelaninie z perspektywy pierwszej osoby.

DOOM 3 VR Edition ukaże się 29 marca na PlayStation 4 i będzie można w niego zagrać na PlayStation 5 dzięki wstecznej kompatybilności. Oczywiście, aby zagrać w grę, musisz posiadać zestaw PS VR.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Andrzej
Andrzej
7 mar 2021, 08:42
Czy DOOM 3 VR Edition ukaże się 29 marca także w wersji "pudełkowej", bo na razie wiadomo, że będzie na PS Store?
10.59zł
DOOM 3
DOOM 3
Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare