Kinguin october campaign COM + BG
 
 

DOOM 3 będzie miał nowe funkcje na PlayStation VR

DOOM 3 będzie miał nowe funkcje na PlayStation VR
4 mar 2021, 16:00 - 1 komentarze

Minęło już trochę czasu, odkąd w DOOM 3 mogliśmy do woli miażdżyć demony. Trzecia odsłona serii pierwszoosobowych strzelanek została wydana w 2004 roku, a w 2012 roku ukazała się jej zremasterowana wersja z poprawioną oprawą graficzną i nowymi funkcjami, DOOM 3 BFG Edition. W tej chwili fani bardziej skupiają się na DOOM Eternal, ale w niedalekiej przyszłości sytuacja może się zmienić, przynajmniej jeśli chodzi o użytkowników PlayStation VR. Bethesda zapowiedziała nową wersję gry DOOM 3, która została zaprojektowana specjalnie z myślą o wykorzystaniu możliwości zestawu VR firmy Sony. Zapowiedzi towarzyszy film, który daje nam pewien wgląd w to, jakie wrażenia zaoferuje DOOM 3 VR Edition.

DOOM 3 VR Edition będzie zawierał grę podstawową oraz dwa rozszerzenia Resurrection of Evil i The Lost Mission. Będzie zawierać ulepszenia stworzone specjalnie dla tej wersji, pozwalające na zaglądanie za rogi i jak najlepsze wykorzystanie sterowania ruchowego, a także nowy wyświetlacz montowany na nadgarstku, na którym będzie można sprawdzić swój status.

 

 

Wersja VR gry DOOM 3 nie wprowadzi żadnych zmian w fabule kampanii dla jednego gracza i nadal będzie oferować te same wrażenia, ale tym razem będą one bardziej realne niż kiedykolwiek. Gra przeniesie Cię na planetę Mars, gdzie Union Aerospace Corporation (UAC) założyła placówkę, w której prowadzi badania na różnych polach. Przybędziesz na miejsce jako kapral kosmicznej piechoty morskiej i wkrótce odkryjesz, że dzieją się tam dziwne rzeczy. Twoje śledztwo zakończy się walką z siłami Piekła w ekscytującej strzelaninie z perspektywy pierwszej osoby.

DOOM 3 VR Edition ukaże się 29 marca na PlayStation 4 i będzie można w niego zagrać na PlayStation 5 dzięki wstecznej kompatybilności. Oczywiście, aby zagrać w grę, musisz posiadać zestaw PS VR.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Andrzej
Andrzej
7 mar 2021, 08:42
Czy DOOM 3 VR Edition ukaże się 29 marca także w wersji "pudełkowej", bo na razie wiadomo, że będzie na PS Store?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare