DICE opowiada o nowym Battlefield

DICE opowiada o nowym Battlefield

Kolejna odsłona serii Battlefield do tej pory była tajemnicą. Deweloper DICE był dość skryty we wszystkim, co dotyczy gry, której nazwa nie jest nawet potwierdzona, ale większość ludzi spodziewa się, że będzie to Battlefield VI. Przynajmniej do teraz. Wygląda na to, że studio jest gotowe, aby zacząć mówić o grze i ujawniło kilka rzeczy na temat swojej nadchodzącej strzelanki pierwszoosobowej. Wczoraj, post na oficjalnym koncie Battlefield na Twitterze ogłosił, że ujawnienie będzie miało miejsce wkrótce.

 

 

Dyrektor generalny DICE Oskar Gabrielson opublikował na blogu Battlefielda post, w którym podkreśla kilka rzeczy dotyczących Battlefield VI. Najważniejszą z nich jest oficjalne potwierdzenie okna premierowego dla gry, które powinno pojawić się w okresie wakacyjnym tego roku na PC i konsolach. Premiera miałaby nastąpić w pewnym momencie w ciągu ostatnich trzech miesięcy 2021 roku, ale dokładniejszą datę premiery poznamy dopiero później. Gabrielson wyjaśnia, że w prace nad grą zaangażowanych jest kilka zespołów i potwierdza, że gra przechodzi obecnie wewnętrzne testy i dopieszczanie. Ujawnia kilka interesujących faktów na temat Battlefield VI:

 

Zawiera wszystko, co kochamy w Battlefield - i przenosi to wszystko na wyższy poziom. Epicka skala. Wszechogarniające działania wojenne. Szalone, niespodziewane momenty. Zniszczenia zmieniające przebieg gry. Ogromne bitwy, pełne większej liczby graczy i chaosu niż kiedykolwiek wcześniej. Wszystko to ożywione dzięki mocy konsol i komputerów nowej generacji.

 

Ponadto Battlefield dołączy do długiej listy gier, które zostały przeniesione na urządzenia mobilne. DICE współpracuje z Industrial Toys nad nową grą Battlefield, która powinna pojawić się w 2022 roku. Ma to być jednak samodzielny tytuł, zupełnie inny od gry na PC.

DICE zaczęło sypać z rękawa informacjami na temat Battlefield VI, a oficjalne ujawnienie gry odbędzie się już wkrótce. Póki co, Battlefield V nadal oferuje całkiem ekscytujące wrażenia ze strzelania z perspektywy pierwszej osoby dzięki swoim ogromnym bitwom.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

66.96zł
BF 2042
BF 2042
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare