Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- Sweep the Board! oferuje nowe podejście do serii

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- Sweep the Board! oferuje nowe podejście do serii

Demon Slayer, w Japonii znana również jako Kimetsu no Yaiba, to kultowa manga stworzona przez Koyoharu Gotouge, która opowiada o przygodach Tanjiro Kamado i jego siostry Nezuko. Została ona przemieniona w demona, a Tanjiro chce zostać pogromcą demonów, aby ją chronić i uratować. Jest to podstawowe założenie ekscytującej historii z wieloma odcinkami i głównymi bohaterami, która rozeszła się w ponad 150 milionach egzemplarzy na całym świecie. Dzięki licznym adaptacjom na filmy i seriale anime, jest to jedna z najpopularniejszych mang wszech czasów, a także zainspirowała gry wideo, takie jak Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles. Jednak SEGA przyjmuje teraz inne podejście do serii z Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- Sweep the Board!

Nie jest to gra walki

Tym razem japoński deweloper nie skupia się na emocjonujących walkach między popularnymi postaciami z serii, co przynosi świetne rezultaty w przypadku innych franczyz opartych na anime z tytułami takimi jak Dragon Ball: Sparking! ZERO. Zamiast tego Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- Sweep the Board! to unikalne połączenie powieści wizualnej i gry planszowej, które oferuje wyjątkowe wrażenia osadzone w świecie serii anime. W grze gracz wciela się w kilka postaci z serii Demon Slayer, w tym Tanjiro, Zenitsu, Inosuke i dziewięciu Hashira. Poruszają się po planszy przedstawiającej wiele kultowych lokacji, które będą bardzo dobrze znane fanom, i angażują się w różne mini-gry.

 

 

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- Sweep the Board! to gra imprezowa, która pozwala dzielić się zabawą z przyjaciółmi i rodziną. Wykorzystuje ona unikalne funkcje konsoli Nintendo Switch, aby zaoferować graczom rozrywkę osadzoną w ich ulubionym świecie. Kolorowa grafika i prosta mechanika rozgrywki składają się na solidne doświadczenie, które jest idealne dla fanów serii. Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- Sweep the Board! jest dostępny na Nintendo Switch, ale od dziś dostępne są również wersje na Xbox, PlayStation i PC. Jak zwykle, najlepsze oferty na klucze cyfrowe do Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- Sweep the Board! są łatwe do znalezienia dzięki naszej porównywarce, jeśli nie chcesz przegapić okazji do podróży do świata Demon Slayer.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare