Deep Rock Galactic: Survivor wchodzi do wczesnego dostępu z bardzo dobrymi wibracjami

Deep Rock Galactic: Survivor wchodzi do wczesnego dostępu z bardzo dobrymi wibracjami

Krasnoludy z Deep Rock Galactic przeżyły niezliczone przygody podczas ekspedycji górniczych, ale Deep Rock Galactic: Survivor przyjmuje zupełnie inne podejście do rozgrywki. Nowa gra jest spin-offem, który porzuca mechanikę FPS, aby zaoferować ekscytujące doświadczenie roguelike autoshooter, które przypomina tytuły takie jak Vampire Survivors. W Deep Rock Galactic: Survivor wcielamy się w rolę krasnoluda, który eksploruje jaskinię w celu wydobycia zasobów, jednocześnie przeżywając ciągły atak obcych robali. Gra została właśnie wydana we wczesnym dostępie za pośrednictwem Steam, a reakcje na nią były przytłaczająco pozytywne.

Wierć, zabijaj, uciekaj

Deep Rock Galactic: Survivor pozwala wybrać pomiędzy czterema różnymi Krasnoludami, z których każdy specjalizuje się w określonej dziedzinie. Swoją karierę rozpoczynasz jako Skaut, ale w miarę postępów w grze odblokujesz klasy Inżyniera, Strzelca i Wiertacza. Ich unikalne umiejętności pozwalają ci grać na różne sposoby, ale możesz poprawiać swoje wyniki w trakcie gry.

W Deep Rock Galactic: Survivor poruszasz się po mapie i wiercisz w skałach, aby wydobywać różne rodzaje zasobów. Musisz także unikać ataków robaków, które nieustannie cię atakują i zabijać je za pomocą broni. Po zabiciu robale upuszczają odłamki doświadczenia, które możesz zbierać, aby awansować, a za każdym razem, gdy to się stanie, możesz wybrać jedno z trzech ulepszeń o różnej jakości dla swojej postaci. Mechanika ta pozwala na tworzenie wyspecjalizowanych buildów w miarę ulepszania broni. Twoim celem jest jednak zebranie jak największej ilości zasobów, zabicie kilku elitarnych wrogów, którzy pojawią się po pewnym czasie, a następnie ucieczka z obszaru.

 

 

Deep Rock Galactic: Survivor zapewnia ekscytujące wrażenia, które stają się coraz trudniejsze w miarę postępów w grze. Gra dodaje nową warstwę złożoności do gatunku dzięki mechanice wiercenia. Możesz przebijać się przez skały, aby otwierać nowe ścieżki, ale wymaga to czasu i spowalnia rozgrywkę. Ponadto w każdej ekspedycji górniczej musisz wykonać określone cele misji.

Jest jeszcze za wcześnie, aby stwierdzić, czy Deep Rock Galactic: Survivor stanie się tak duża i popularna jak jej odpowiednik FPS, ale już teraz oferuje solidne wrażenia fanom krasnoludów w całej galaktyce. Jak zwykle, najtańsze oferty na kody do Deep Rock Galactic: Survivor na PC są już dostępne w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare