Deep Rock Galactic: Survivor miało niesamowitą premierę

Deep Rock Galactic: Survivor miało niesamowitą premierę

Minęło zaledwie kilka dni od premiery na PC Deep Rock Galactic: Survivor w ramach Wczesnego Dostępu, ale zdążyło się już sprzedać w nakładzie przekraczającym pół miliona egzemplarzy. Ta nowa przygoda roguelike z krasnoludami z Deep Rock Galactic stała się dość popularna wśród fanów gatunku ze względu na unikalną mechanikę rozgrywki. Gra jest automatyczną strzelanką, w której kontrolujesz krasnoluda wysłanego na misję zbierania zasobów i eksterminacji wrogiego zagrożenia złożonego z obcych robali. Dzięki czterem różnym postaciom do wyboru, z których każda ma inne umiejętności, oraz ogromnej różnorodności broni do wyboru, Deep Rock Galactic: Survivor odniósł sukces dzięki wciągającej rozgrywce roguelike.

Droga przed nami

Deep Rock Galactic: Survivor polega na nieustannym niszczeniu fal wrogów podczas wydobywania rzadkich minerałów i złota, które można wykorzystać do dalszego ulepszania broni. W miarę postępów w grze odblokowujesz kolejne specjalizacje dla każdej klasy, nowe bronie i artefakty, które możesz napotkać podczas kolejnych wypraw. Rozgrywka przebiega według schematu podobnego do Vampire Survivors i istnieje ogromna różnorodność kompilacji dla każdej klasy w zależności od wybranej broni i sposobu jej ulepszenia.

Deweloper Funday Games ujawnił wiele szczegółów na temat przyszłości Deep Rock Galactic: Survivor w niedawnym oświadczeniu, które ujawnia plan rozwoju gry. Oprócz przyjmowania sugestii od fanów, studio planuje nadać więcej protagonizmu Bosco, małemu robotowi, który towarzyszy wszystkim krasnoludom podczas wypraw. Ponadto studio zamierza rozszerzyć zawartość gry o nowe misje poboczne, nowy biom, który nie został jeszcze ogłoszony, więcej podkręceń do modyfikowania broni w miarę ich awansowania, a nawet mutatory, które zmienią zagrożenia, które można znaleźć na każdej wyprawie. Wszystkie te zmiany przyczynią się do znacznego zwiększenia różnorodności w grze i dadzą graczowi więcej opcji, aby zwiększyć regrywalność.

 

 

Deep Rock Galactic: Survivor ma już silny rdzeń złożony z mocnych mechanik rozgrywki, ale na dłuższą metę skorzysta na wszystkich tych dodatkach. Jej podróż przez Wczesny Dostęp przyniesie wiele zmian. Pamiętaj, że nasza porównywarka jest najlepszym źródłem kluczy Steam do Deep Rock Galactic: Survivor, jeśli chcesz zagłębić się pod ziemię w celu eksterminacji szkodników i wydobycia.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare