Death's Door staje się dość popularny tuż po premierze

Death's Door staje się dość popularny tuż po premierze

Czasami gra nie musi mieć ogromnych scenariuszy, szczegółowej grafiki i setek milionów zainwestowanych w jej rozwój, aby odnieść sukces. Przy odrobinie wysiłku, oryginalnym pomyśle i dobrym wykonaniu, niektóre studia są w stanie dostarczyć graczom wspaniałych wrażeń z rozgrywki. Te gry mają tendencję do dość szybkiego rozwoju, przykuwając uwagę wielu graczy w bardzo krótkim czasie i tak jest w przypadku Death's Door. Ten mały klejnot stworzony przez Acid Nerve zdołał dotrzeć do ponad 100.000 graczy w pierwszym tygodniu po premierze i ogłosił to za pomocą uroczystego wideo pokazującego jego bohatera, wronę z mieczem.

 

 

Death's Door to wydana przez Devolver Digital wciągająca przygodowa gra akcji, w której gracz wciela się w postać małej wrony, odpowiedzialnej za polowanie na dusze zmarłych. Jeden z jego celów zaginął, a jego odnalezienie będzie wymagało podróży do dziwnej krainy zamieszkałej przez potwory, które powinny były zginąć dawno temu. Oczywiście, te niebezpieczne stworzenia nie są zbyt chętne do spotkania z Wroną Ponurym Kosiarzem i będą starały się go zatrzymać na wszelkie sposoby. Nasz mały bohater będzie musiał poradzić sobie z nimi przy pomocy swoich umiejętności walki wręcz i magii, poruszając się po rozległych scenariuszach pełnych pułapek i zagadek. Pomijając akcję, Death's Door oferuje graczom całkiem wciągające doświadczenie, z porywającą ścieżką dźwiękową i bardzo szczególnym stylem estetycznym.

Z różnymi rodzajami broni do wyboru i pięknym światem do odkrycia, Death's Door jest niezwykle dobrze wykonaną przygodówką, która oferuje również mroczną opowieść z komediowymi odcieniami, która pozwoli Ci odkryć prawdę o pochodzeniu wron i ich związku z dziwnym wszechświatem, w którym żyją.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

31.47zł
Death's Door
Death's Door
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare