Czego spodziewać się po Capcom Showcase

Czego spodziewać się po Capcom Showcase

W dniu 12 czerwca o godzinie 15:00 czasu PT / 18:00 czasu ET, Capcom zorganizuje prezentację z okazji 40-lecia istnienia. Zwykle, gdy firma ogłasza nową prezentację, wcześniej określa cały jej skład, pozostawiając niewiele miejsca na niespodzianki, ale łagodząc oczekiwania.

Tym razem jednak producent i wydawca powiedział tylko, że prezentacja będzie zawierała najnowsze aktualizacje Capcom, w tym nowe informacje o nadchodzących wydaniach i przyszłych tytułach Capcom. Ta tajemnica otaczająca ofertę firmy podekscytowała wielu graczy i entuzjastów. Ponieważ firma wydała już w tym roku kilka flagowych tytułów, takich jak Resident Evil 4 Remake i Street Fighter 6 podejrzewamy, że obchody rocznicy jeszcze bardziej wstrząsną branżą gier.

 

 

Czego jeszcze możemy spodziewać się po Capcom? Po pierwsze, Exoprimal. Nadchodząca trzecioosobowa strzelanka z rudowłosą kobietą i dinozaurami, która nie jest Dino Crisisem, ukaże się 14 lipca. Jest tak blisko, że byłoby dziwne, gdyby Capcom nie wypuścił zwiastuna premierowego, który zawierałby jeszcze więcej szczegółów na temat gry i przekonałby tych, którzy wciąż są sceptycznie nastawieni do nowego IP.

Dragon's Dogma II również wchodzi w grę. Gra została zapowiedziana w 2022 roku i niedawno pokazała kilka fragmentów rozgrywki, ale wciąż jest miejsce na więcej. Pierwsza Dragon's Dogma zdobyła rzesze fanów dzięki osadzeniu w realiach high fantasy i ekscytującej przygodzie. Nasz bohater, Arisen, stawił czoła mitycznym stworzeniom i gigantycznemu smokowi znanemu jako Grigori, w towarzystwie lojalnych i metodycznych pionków. Druga gra podwaja to, co sprawiło, że pierwsza była świetna, ale czekamy na więcej rozgrywki i informacji.

Kolejną grą, o której przez jakiś czas było cicho, jest Pragmata. Ostatnie wiadomości o grze pojawiły się w 2021 roku, ogłaszając opóźnienie do 2023 roku i jak dotąd nic. Opis gry zachęca gracza do podróży do dystopijnej przyszłości i eksploracji wyjątkowego księżycowego świata. Capcom opisuje Pragmatę jako przygodową grę akcji science-fiction, a biorąc pod uwagę okres braku wiadomości, prezentacja byłaby odpowiednim etapem.

 

 

Capcom od dłuższego czasu wydaje kolekcje swoich starych gier, takie jak Capcom Fighting Collection i najnowsza Mega Man Battle Network Legacy Collection. Biorąc pod uwagę sukces tych kompilacji, nie wyobrażamy sobie, aby w najbliższym czasie się to skończyło, a wciąż jest wiele gier do odkrycia, takich jak nostalgiczna seria RPG i smoków Breath of Fire.

Ogólnie rzecz biorąc, wyobrażamy sobie, że Capcom Showcase będzie świetnym wydarzeniem i powinieneś śledzić aktualizacje 12 czerwca na YouTube lub Twitch. Jednym z największych zakładów jest DLC do RE4 Remake, więc jeśli jeszcze nie zabezpieczyłeś swojej kopii zremasterowanej przygody Leona Scotta Kennedy'ego, sprawdź naszą porównywarkę najtańszych kluczy cyfrowych do Resident Evil 4 Remake.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare