Instant Gaming EU
 
 

Czas porozmawiać o nowościach w Tomb Raider I-III Remastered

Czas porozmawiać o nowościach w Tomb Raider I-III Remastered

Tomb Raider I-III Remastered przywróci oryginalną trylogię i dostosuje ją do współczesnych czasów dzięki nowej grafice. Klasyczne gry z Larą Croft w roli głównej, które uczyniły z niej ikonę na całym świecie, zyskają nowe życie już w przyszłym miesiącu. Deweloper Aspyr zapowiedział grę we wrześniu ubiegłego roku i od tego czasu pojawiło się sporo pytań dotyczących nowej gry. Teraz studio w końcu odpowiedziało na wiele z nich w niedawnej publikacji na blogu PlayStation, która szczegółowo opisuje wiele nowości, które pojawią się w serii w nowej wersji oryginalnej trylogii.

Ulepszone doświadczenie

Podczas gdy Tomb Raider I-III Remastered może nie przynieść wielu niespodzianek pod względem fabularnym, twórca gry wprowadził wiele ulepszeń, aby uczynić doświadczenie przyjemnym dla współczesnych graczy. Gra nie zastąpi całkowicie starego stylu graficznego nowoczesnym i zachowa ducha oryginalnych gier. Jednak ulepszenia wizualne są dość znaczące, a nowoczesne technologie zostały wykorzystane do ulepszenia oświetlenia, animacji i modeli postaci, aby zapewnić znacznie lepsze wrażenia i utrzymać immersję. Możesz nawet przełączać się między klasyczną grafiką a nowoczesną w dowolnym momencie, jeśli chcesz.

 

 

Tomb Raider I-III Remastered zaoferuje wrażenia, które będą tak bliskie oryginałowi, jak to tylko możliwe, zawierając wszystkie sekrety i łamigłówki, które gracze pokochali w klasykach. Dodanie nowego sterowania inspirowanego Tomb Raider: Underworld i Tomb Raider: Legend pozwoli graczom lepiej radzić sobie w każdej sytuacji w grze. Gra zachowa minimalistyczny interfejs użytkownika, ale wprowadzi mniejsze zmiany, takie jak dodanie paska zdrowia dla bossów, aby poprawić wrażenia z gry.

Premiera Tomb Raider I-III Remastered 14 lutego 2024 roku przyciągnie uwagę fanów, a gra z pewnością znajdzie miejsce w ich sercach. Jeśli jesteś wieloletnim fanem Lary Croft i jej przygód, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić kod cyfrowy Tomb Raider I-III Remastered na PC już dziś.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare